Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Gri Spor Ayakkabı - Ie5986 Gri

Satıcı: intersport

1.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 1619.00
adidas Tensaur Run.2.0 Çocuk Siyah Koşu Ayakkabısı 28,5 Beden

Satıcı: INTERSPORT

1.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1669.00
Adidas Çocuk Koşu - Yürüyüş Ayakkabı Tensaur Run 3.0 El C Ie5986

Satıcı: Sporalışverişim

1.767,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 1767.32
adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Koşu Ayakkabısı, 27.5 EU, ie5986, Siyah, Kız çocuk

Satıcı: INTERSPORT TR | Numara: 27.5

1.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 1829
Adidas Ie5986 Tensaur Run 3.0 El C Çocuk Günlük Spor Ayakkabısı

Satıcı: Alpspor

2.452,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2452.00
adidas Çocuk Bebek Ayakkabısı Tensaur Run 3.0 EL C IE5986 31,5 Beden

Satıcı: Sports Plus

2.612,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2612.00
Adidas Tensaur Run 3.0 El C Çocuk Gri Sneaker Ie5986

Satıcı: beyazayakkabi

2.934,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 2934.86
Adidas Tensaur Run 3.0 El C Çocuk Gri Sneaker Ie5986

Satıcı: beyazayakkabi

2.934,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 2934.86
Adidas Tensaur Run 3.0 El C Çocuk Gri Sneaker Ie5986

Satıcı: SPX

3.299,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 3299.99
Adidas Tensaur Run 3.0 El C Çocuk Gri Sneaker Ie5986

Satıcı: SPX

3.299,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

10 3299.99
Adidas Tensaur Run 3.0 El C Çocuk Gri Sneaker Ie5986

Satıcı: SPX

3.299,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 3299.99

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Füme
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz Füme
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı Cırtlı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Cloudfoam EVA Orta Taban

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.