Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 33,5 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Boyner | 95 yorum | Numara: 33.5

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1999.00
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 28,5 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Boyner | 95 yorum | Numara: 28.5

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 1999.00
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 34 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Boyner | 95 yorum | Numara: 34

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 1999.00
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 31,5 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Yalı Spor | 95 yorum | Numara: 31.5

1.999,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 1999.20
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 33,5 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Yalı Spor | 95 yorum | Numara: 33.5

1.999,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 1999.20
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 28 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Yalı Spor | 95 yorum | Numara: 28

1.999,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 1999.20
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 30 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Yalı Spor | 95 yorum | Numara: 30

1.999,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1999.20
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 32 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Yalı Spor | 95 yorum | Numara: 32

1.999,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 1999.20
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 33 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Yalı Spor | 95 yorum | Numara: 33

1.999,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 1999.20
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 28,5 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Yalı Spor | 95 yorum | Numara: 28.5

1.999,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 1999.20
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 34 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Yalı Spor | 95 yorum | Numara: 34

1.999,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 1999.20
adidas Unisex Çocuk Tensaur Run 3.0 EL C Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) CLPINK/FTWWHT/PULMAG 28

Satıcı: Betsi Spor

2.088,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

12 2098.99
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 31,5 - Pembe - Beyaz

Satıcı: sadıkaltun forum avm | 95 yorum | Numara: 31.5

2.336,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 2336.65
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 33,5 - Pembe - Beyaz

Satıcı: sadıkaltun forum avm | 95 yorum | Numara: 33.5

2.336,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 2336.65
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 28 - Pembe - Beyaz

Satıcı: sadıkaltun forum avm | 95 yorum | Numara: 28

2.336,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

15 2336.65
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 33 - Pembe - Beyaz

Satıcı: sadıkaltun forum avm | 95 yorum | Numara: 33

2.336,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

16 2336.65
Adidas Çocuk Koşu - Yürüyüş Ayakkabı Tensaur Run 3.0 El C Ie5990

Satıcı: SPORJİNAL

2.424,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

17 2424.03
Adidas Çocuk Koşu - Yürüyüş Ayakkabı Tensaur Run 3.0 El C Ie5990

Satıcı: SPORJİNAL

2.424,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

18 2424.03
Adidas Çocuk Koşu - Yürüyüş Ayakkabı Tensaur Run 3.0 El C Ie5990

Satıcı: SPORJİNAL

2.424,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

19 2424.03
Adidas Çocuk Koşu - Yürüyüş Ayakkabı Tensaur Run 3.0 El C Ie5990

Satıcı: SPORJİNAL

2.424,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

20 2424.03
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 30,5 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Sporjinal | 95 yorum | Numara: 30.5

2.449,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

21 2449.02
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 28 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Sporjinal | 95 yorum | Numara: 28

2.449,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

22 2449.02
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 30 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Sporjinal | 95 yorum | Numara: 30

2.449,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

23 2449.02
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 31 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Sporjinal | 95 yorum | Numara: 31

2.449,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

24 2449.02
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 33 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Sporjinal | 95 yorum | Numara: 33

2.449,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

25 2449.02
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 28,5 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Sporjinal | 95 yorum | Numara: 28.5

2.449,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

26 2449.02
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 34 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Sporjinal | 95 yorum | Numara: 34

2.449,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

27 2449.02
adidas Unisex Çocuk Tensaur Run 3.0 EL C Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) CLPINK/FTWWHT/PULMAG 30-

Satıcı: Sporjinal

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

28 2509
adidas Unisex Çocuk Tensaur Run 3.0 EL C Ayakkabı - Düşük Taban (Futbol Dışı) CLPINK/FTWWHT/PULMAG 28-

Satıcı: Sporjinal

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

29 2509
Adidas Tensaur Run 3.0 El C Çocuk Pembe Koşu Ayakkabısı, 33,5

Satıcı: Sporjinal | Numara: 33.5

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 sn önce

30 2509
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 31,5 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Sporjinal | 95 yorum | Numara: 31.5

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

31 2499.00
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 30,5 - Pembe - Beyaz

Satıcı: galatasport | 95 yorum | Numara: 30.5

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

32 2499.00
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 30 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Sporvol | 95 yorum | Numara: 30

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

33 2499.00
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 31 - Pembe - Beyaz

Satıcı: galatasport | 95 yorum | Numara: 31

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

34 2499.00
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 31 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Barçın | 95 yorum | Numara: 31

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

35 2499.00
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 29 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Sporjinal | 95 yorum | Numara: 29

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

36 2499.00
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 29 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Barçın | 95 yorum | Numara: 29

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

37 2499.00
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 29 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Sporvol | 95 yorum | Numara: 29

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

38 2499.00
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 32 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Sporjinal | 95 yorum | Numara: 32

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

39 2499.00
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 32 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Barçın | 95 yorum | Numara: 32

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

40 2499.00
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 35 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Sporjinal | 95 yorum | Numara: 35

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

41 2499.00
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 35 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Barçın | 95 yorum | Numara: 35

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

42 2499.00
Adidas Çocuk Pembe Spor Ayakkabı Ie5990 001 pembe

Satıcı: YalıSpor

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

43 2499.00
Adidas Çocuk Pembe Spor Ayakkabı Ie5990 001 pembe

Satıcı: cukurovaspor

2.531,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

44 2531.02
Adidas Çocuk Pembe Spor Ayakkabı Ie5990 001 pembe

Satıcı: cukurovaspor

2.531,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

45 2531.02
Adidas Çocuk Pembe Spor Ayakkabı Ie5990 001 pembe

Satıcı: cukurovaspor

2.531,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

46 2531.09
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 30,5 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Sporthink | 95 yorum | Numara: 30.5

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

47 2599.00
Adidas Sportswear IE5990 Tensaur Run 2.0 Shoes Kids - 35 - Pembe - Beyaz

Satıcı: Sporthink | 95 yorum | Numara: 35

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

48 2599.00
Adidas Çocuk Pembe Spor Ayakkabı Ie5990 001 pembe

Satıcı: sporthink

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

49 2599.00
Adidas Çocuk Pembe Spor Ayakkabı Ie5990 001 pembe

Satıcı: sporthink

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

50 2599.00
Adidas Çocuk Pembe Spor Ayakkabı Ie5990 001 pembe

Satıcı: beyazayakkabi

2.934,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

51 2934.86
Adidas Çocuk Pembe Spor Ayakkabı Ie5990 001 pembe

Satıcı: beyazayakkabi

2.934,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

52 2934.86

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Pembe
• İçerdiği Renkler Beyaz Pembe Açık Pembe
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı Cırtlı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Cloudfoam EVA Orta Taban

Adidas Tensaur Run 2.0 Çocuk Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.