Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Gri
Su Geçirmezlik:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal

Adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Outdoor Ayakkabı (IH2802) 37,5 Beden

Satıcı: Sporthink

5.540,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 5540.52
Adidas Terrex Skychaser Gore-tex Kadın Outdoor Ayakkabı C-adııh2802b10a00 Siyah

Satıcı: sporthink

5.609,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 5609.99
adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Outdoor Ayakkabı Siyah 36.5

Satıcı: The Moose Bay

7.012,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 7022.42
adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Outdoor Ayakkabı Siyah 38.5

Satıcı: The Moose Bay

7.012,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 7022.42
adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Outdoor Ayakkabı Siyah 40.5

Satıcı: The Moose Bay

7.012,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 7022.42
adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Outdoor Ayakkabı Siyah 38

Satıcı: The Moose Bay

7.012,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

6 7022.42
adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı 38 2/3 Beden

Satıcı: The Moose Bay

7.479,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 7479.92
adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı 37 1/3 Beden

Satıcı: The Moose Bay

7.479,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 7479.92
adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı 40 2/3 Beden

Satıcı: The Moose Bay

7.479,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 7479.92
adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı 38 Beden

Satıcı: The Moose Bay

7.479,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 7479.92
adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Siyah Koşu Ayakkabısı 36 2/3 Beden

Satıcı: The Moose Bay

7.479,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 7479.92
adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Outdoor Ayakkabı Siyah 39.5

Satıcı: LEYLA KELEŞ-ERZİNCAN OUTDOOR VE SPOR GİYİM

8.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

12 8910
adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Outdoor Ayakkabı Siyah 40

Satıcı: LEYLA KELEŞ-ERZİNCAN OUTDOOR VE SPOR GİYİM

8.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

13 8910

Adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Gri
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Gri
• İçerdiği Renkler Siyah Açık Gri
• Taban Rengi Siyah Açık Gri
• Ayak Kapama Kilitli Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Lightstrike Orta Taban OrthoLite İç Taban TPU Topuk
• Su Geçirmezlik Su Geçirmez
• Su Geçirmezlik Teknolojisi Gore-Tex

Adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.