Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Bej
Su Geçirmezlik:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal

Adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas Terrex Skychaser Gt Kadın Bej Outdoor Ayakkabı KADIN OUTDOOR AYAKKABI JS4611 37 1/3 Beden

Satıcı: The Moose Bay

4.674,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 4674.50
adidas Terrex Skychaser GORE-TEX Hiking Shoes

Satıcı: emekspor

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 5009
adidas Terrex Skychaser GORE-TEX Hiking Shoes

Satıcı: emekspor

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

3 5009
Adidas Js4611 Terrex Skychaser Gtx W Kadın Outdoor-bot Bej

Satıcı: emekspor

5.125,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 5125.51
adidas Terrex Skychaser GORE-TEX Hiking Shoes

Satıcı: emekspor

5.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 5770
adidas Terrex Skychaser Gt Kadın Bej Outdoor Ayakkabı KADIN OUTDOOR AYAKKABI JS4611 38 Beden

Satıcı: emekspor

5.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 5760.00
adidas Terrex Skychaser Gt Kadın Bej Outdoor Ayakkabı KADIN OUTDOOR AYAKKABI JS4611 36,5 Beden

Satıcı: emekspor

5.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 5760.00
adidas Terrex Skychaser Gt Kadın Bej Outdoor Ayakkabı KADIN OUTDOOR AYAKKABI JS4611 36,5 Beden

Satıcı: Yalı Spor

6.076,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 6076.85
adidas Terrex Skychaser Gt Kadın Bej Outdoor Ayakkabı KADIN OUTDOOR AYAKKABI JS4611 38 Beden

Satıcı: Yalı Spor

6.076,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 6076.85
Adidas Js4611 Terrex Skychaser Gtx W Kadın Outdoor-bot Bej

Satıcı: YalıSpor

6.076,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 6076.85
Adidas Js4611 Terrex Skychaser Gtx W Kadın Outdoor-bot Bej

Satıcı: SPX

6.544,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 6544.99
Adidas Js4611 Terrex Skychaser Gtx W Kadın Outdoor-bot Bej

Satıcı: KORAYSPOR

7.020,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 7020.87
Adidas Js4611 Terrex Skychaser Gtx W Kadın Outdoor-bot Bej

Satıcı: longstreet12

7.164,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 7164.14
Adidas Js4611 Terrex Skychaser Gtx W Kadın Outdoor-bot Bej

Satıcı: dalkilicspor

7.164,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 7164.14
adidas Terrex Skychaser Gt Kadın Bej Outdoor Ayakkabı KADIN OUTDOOR AYAKKABI JS4611 38,5 Beden

Satıcı: Dalkılıç

7.385,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 7385.71
adidas Terrex Skychaser Gt Kadın Bej Outdoor Ayakkabı KADIN OUTDOOR AYAKKABI JS4611 40 Beden

Satıcı: Koray Spor

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 8399.00
adidas Terrex Skychaser Gt Kadın Bej Outdoor Ayakkabı KADIN OUTDOOR AYAKKABI JS4611 38,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

17 8399.00
adidas Terrex Skychaser Gt Kadın Bej Outdoor Ayakkabı KADIN OUTDOOR AYAKKABI JS4611 38 2/3 Beden

Satıcı: Korayspor

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

18 8399.00
adidas Terrex Skychaser Gt Kadın Bej Outdoor Ayakkabı KADIN OUTDOOR AYAKKABI JS4611 38 Beden

Satıcı: Koray Spor

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

19 8399.00
adidas Terrex Skychaser Gt Kadın Bej Outdoor Ayakkabı KADIN OUTDOOR AYAKKABI JS4611 38 Beden

Satıcı: Korayspor

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

20 8399.00

Adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Ürün Ailesi

Adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Bej
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Bej
• İçerdiği Renkler Bej Koyu Bej
• Taban Rengi Çok Renkli
• Ayak Kapama Kilitli Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Normal
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Var

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Lightstrike Orta Taban OrthoLite İç Taban TPU Topuk
• Su Geçirmezlik Su Geçirmez
• Su Geçirmezlik Teknolojisi Gore-Tex

Adidas Terrex Skychaser Gore-Tex Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.