Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Gri
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas X_PLRBOOST Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

adidas X_PLRBOOST Erkek Ayakkabı ID0275

Satıcı: Korayspor

5.663,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 5663.00
adidas X_PLRBOOST Erkek Ayakkabı ID0275

Satıcı: Korayspor

5.663,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 5663.00
adidas X_PLRBOOST Erkek Ayakkabı ID0275

Satıcı: Korayspor

5.663,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 5663.00
adidas X_PLRBOOST Erkek Ayakkabı ID0275

Satıcı: Korayspor

5.663,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 5663.00
adidas X_PLRBOOST Erkek Ayakkabı ID0275

Satıcı: Korayspor

5.663,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 5663.00
adidas X_PLRBOOST Erkek Ayakkabı ID0275

Satıcı: Korayspor

5.663,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 5663.00
adidas ADİDAS  ADİDAS X_PLRBOOST 38,5 Beden

Satıcı: sadıkaltun forum avm

5.919,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 5919.20
adidas X_Plrboost Kadın Koşu Ayakkabısı ID0275 Krem 36

Satıcı: Korayspor

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 6309
adidas X Plrboost Kadın Günlük Spor Ayakkabı Gri 37.5

Satıcı: Korayspor

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

9 6309
adidas X_Plrboost Kadın Koşu Ayakkabısı ID0275 Krem 40,5

Satıcı: Korayspor

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 6309
adidas X_Plrboost Kadın Koşu Ayakkabısı ID0275 Krem 41,5

Satıcı: Korayspor

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 6309

Adidas X_PLRBOOST Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas X_PLRBOOST Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Gri
Normal

Adidas X_PLRBOOST Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Gri
• İçerdiği Renkler Gri
• Taban Rengi Çok Renkli
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Boost Orta Taban Torsion System

Adidas X_PLRBOOST Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.