Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Mor
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Adidas X_PLRBOOST Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Adidas Bej Kadın Lifestyle Ayakkabı Id9584-X_plrboost

Satıcı: NORTHSPORT

5.020,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 5020.40
Adidas Bej Kadın Lifestyle Ayakkabı Id9584-X_Plrboost

Satıcı: Korayspor

5.634,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 5634.41
Adidas Bej Kadın Lifestyle Ayakkabı Id9584-X_Plrboost

Satıcı: Korayspor

5.634,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 5634.41
Adidas Bej Kadın Lifestyle Ayakkabı Id9584-X_Plrboost

Satıcı: Korayspor

5.634,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 5634.41
Adidas Bej Kadın Lifestyle Ayakkabı Id9584-X_Plrboost

Satıcı: Korayspor

5.634,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 5634.41
Adidas Bej Kadın Lifestyle Ayakkabı Id9584-X_Plrboost

Satıcı: Korayspor

5.634,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 5634.41
Adidas Bej Kadın Lifestyle Ayakkabı Id9584-X_Plrboost

Satıcı: Korayspor

5.634,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 5634.41
Adidas Bej Kadın Lifestyle Ayakkabı Id9584-X_Plrboost

Satıcı: Korayspor

5.634,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 5634.41
adidas X_Plrboost Kadın Koşu Ayakkabısı ID9584 Mor 38

Satıcı: Korayspor

5.684,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 5694.8
adidas X Plrboost Kadın Günlük Spor Ayakkabı Mor 37.5

Satıcı: Korayspor

5.684,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 5694.8
adidas X Plrboost Kadın Günlük Spor Ayakkabı Mor 36

Satıcı: Korayspor

5.684,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 5694.8
adidas X Plrboost Kadın Günlük Spor Ayakkabı Mor 38.5

Satıcı: Korayspor

5.684,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 5694.8
adidas X_PLRBOOST Mor Kadın Spor Ayakkabı ID9584 38,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

5.984,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 5984.00
adidas X_PLRBOOST Mor Kadın Spor Ayakkabı ID9584 39,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

5.984,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 5984.00
adidas X_PLRBOOST Mor Kadın Spor Ayakkabı ID9584 37,5 Beden

Satıcı: Koray Spor

5.984,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 5984.00
Adidas Bej Kadın Lifestyle Ayakkabı Id9584-X_Plrboost

Satıcı: Northsport

6.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

16 6198.00

Adidas X_PLRBOOST Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Adidas X_PLRBOOST Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Mor
Normal

Adidas X_PLRBOOST Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Mor
• İçerdiği Renkler Siyah Mor
• Taban Rengi Çok Renkli
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Normal
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Yok
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

TEKNOLOJİ

• Yastıklama Teknolojisi Boost Orta Taban Torsion System

Adidas X_PLRBOOST Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.