Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Puma Carina 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Puma 385849-04 Carina 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 38 Beden

Satıcı: Yalı Spor

2.145,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 2145.00
Puma 385849-04 Carina 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Beyaz 37,5 Beden

Satıcı: Yalı Spor

2.145,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2145.00
Puma Carina 2.0 Beyaz Unisex Spor Ayakkabı 38584904 Beyaz

Satıcı: YalıSpor

2.145,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 2145.00
Puma Carina 2.0 Beyaz Unisex Spor Ayakkabı 38584904 Beyaz

Satıcı: longstreet12

2.208,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 2208.69
Puma Carina 2.0 Kadın Beyaz Sneaker Ayakkabı 36 Beden

Satıcı: Fast Spor

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2300.00
Puma Carina 2.0 Beyaz Unisex Spor Ayakkabı 38584904 Beyaz

Satıcı: sportrun

2.422,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 2422.50
Puma Carina 2.0 Beyaz Unisex Spor Ayakkabı 38584904 Beyaz

Satıcı: Alpspor

2.486,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 2486.00
Puma Carina 2.0 Beyaz Unisex Spor Ayakkabı 38584904 Beyaz

Satıcı: puma

2.534,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 2534.35
Puma 38584904 Carina 2.0 Kadın Günlük Spor Ayakkabı

Satıcı: Alpspor

2.787,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2787.00
Puma Carina 2.0 Kadın Beyaz Sneaker / Spor Ayakkabı 385849 04

Satıcı: Noktaspor

3.448,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3448.90

Puma Carina 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Puma Carina 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Puma Carina 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Beyaz
• Taban Rengi Beyaz Siyah
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

Puma Carina 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.