Kullanıcı Tipi:
Türü:
Renk:
Materyal:
Taban Tipi:
Ayak Kapama:
Ön Kısım Genişliği:
Normal
Kullanım Alanı:

Puma Carina 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Fiyatları

Puma Carina 2.0 Kadın Günlük Ayakkabı 38584907 Beyaz 38584907 Beyaz

Satıcı: KORAYSPOR

1.766,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 1766.07
Puma Carina 2.0 Kadın Günlük Ayakkabı 38584907 Beyaz 38584907 Beyaz

Satıcı: KORAYSPOR

1.766,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 1766.07
Puma Carina 2.0 Kadın Günlük Ayakkabı 38584907 Beyaz 38584907 Beyaz

Satıcı: KORAYSPOR

1.766,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 1766.07
Puma Carina 2.0 Kadın Günlük Ayakkabı 38584907 Beyaz 38584907 Beyaz

Satıcı: KORAYSPOR

1.766,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 1766.07
Puma Carina 2.0 Kadın Günlük Ayakkabı 38584907 Beyaz 38584907 Beyaz

Satıcı: KORAYSPOR

1.766,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 1766.07
Puma Carina 2.0 Kadın Beyaz Sneaker Ayakkabı 38584907 38.5 Beden

Satıcı: Korayspor

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1899.00
Puma Carina 2.0 Kadın Beyaz Sneaker Ayakkabı 38584907 39 Beden

Satıcı: Korayspor

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 1899.00
Puma Carina 2.0 Kadın Günlük Ayakkabı 38584907 Beyaz 37 Beden

Satıcı: Korayspor

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1899.00
Puma Carina 2.0 Kadın Beyaz Sneaker Ayakkabı 38584907 37.5 Beden

Satıcı: Korayspor

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1899.00
Puma Carina 2.0 Kadın Beyaz Sneaker Ayakkabı 38584907 40 Beden

Satıcı: Korayspor

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 1899.00
Puma Carina 2.0 Kadın Günlük Ayakkabı 38584907 Beyaz 38,5 Beden

Satıcı: Korayspor

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 1899.00
Puma Carina 2.0 Kadın Beyaz Sneaker Ayakkabı 38584907 38,5 Beden

Satıcı: Sportive

2.037,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 2037.75
Puma Carina 2.0 Kadın Spor Ayakkabı 38584907 - 36 - Siyah - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 44 yorum | Numara: 36

2.145,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 2145.00

Puma Carina 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Fiyat Geçmişi

Puma Carina 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Temel Özellikleri

Türü:
Renk:
Normal

Puma Carina 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• İçerdiği Renkler Siyah Beyaz
• Taban Rengi Beyaz
• Ayak Kapama Bağcıklı
• Taban Tipi Düz
• Taban Kalınlığı Kalın
• Havalı Taban Yok
• Bilek Boyu Normal
• Ön Kısım Genişliği Normal
• Vurgulanmış Logo Var
• Burun Koruma Var
• Çekme İpi Yok

Puma Carina 2.0 Kadın Spor Ayakkabı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.