- Faydalı
- Yeni
- Eski
(60,60 TL/Kg)
+ 40,95 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 70.6 Duru Köftelik Bulgur 1 kg x 10 AdetSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
459,00 TL(45,90 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 469 Duru Koftelik Bulgur 1 Kg X 6 Adet 277,53 TL(46,26 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 277.53 Duru Koftelik Bulgur 1 Kg X 3 Adet 155,73 TL(51,91 TL/Kg)
+ 40,95 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 165.73 Duru Köftelik Bulgur 1 kg x 6 AdetSatıcı: GELTAT SUPERMARKET
329,00 TL(54,83 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 329.00 Duru Köftelik Bulgur 6 x 1 KGSatıcı: geltatsupermarket
329,00 TL(54,83 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 329.00 Duru Köftelik Bulgur 1 kg x 3 AdetSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
189,00 TL(63,00 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 199 Duru Köftelik Bulgur 1 kg x 6 AdetSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
379,90 TL(63,32 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 389.9 Duru Köftelik Bulgur 1 kg x 3 AdetSatıcı: GELTAT SUPERMARKET
195,00 TL(65,00 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
9 195.00 Duru Köftelik Bulgur 3 x 1 KGSatıcı: geltatsupermarket
195,00 TL(65,00 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
10 195.00 Duru Köftelik Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat) (24'lü)Satıcı: 293 shop
1.648,47 TL(68,69 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 1648.47 Duru Koftelik Bulgur 1000 Gr 69,59 TL(69,59 TL/Kg)
+ 40,95 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 79.59 Duru Köftelik Bulgur 1000 Gr. (BAKLİYAT)Satıcı: Elektro Sepeti
71,49 TL(71,49 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 81.49 Duru Köftelik Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat) (12'li)Satıcı: 293 shop
864,51 TL(72,04 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 864.51 Duru Köftelik Bulgur 1000 Gr. (BAKLİYAT)Satıcı: FIRAT İNOVASYON E-TİCARET GIDA TEMİZLİK
73,96 TL(73,96 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 83.96 Duru KÖFTELİK BULGUR 1 KG x 1 ADETSatıcı: Genç Evim
76,20 TL(76,20 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 86.2 Duru Köftelik Bulgur 1 kg x 3 AdetSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
235,00 TL(78,33 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 245 Duru Köftelik Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat) (2'li)Satıcı: 293 shop
157,17 TL(78,59 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 167.17 Duru Köftelik Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat) (6'lı)Satıcı: 293 shop
472,53 TL(78,76 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 472.53 Duru Köftelik Bulgur 1000 Gr. (BAKLİYAT)Satıcı: ucuzsanalmarket
79,00 TL(79,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 89 Duru Köftelik Bulgur 1000 Gr. (BAKLİYAT)Satıcı: ÖZTUNÇ
80,78 TL(80,78 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 90.78 Duru Koftelik Bulgur 1 Kg 82,41 TL(82,41 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
22 82.41 Duru Köftelik Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat) (4'lü)Satıcı: 293 shop
341,87 TL(85,47 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
23 341.87 Duru Köftelik Bulgur 1000 Gr. (BAKLİYAT)Satıcı: Avangard
89,08 TL(89,08 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
24 99.08 Duru Köftelik Bulgur 1000 Gr. (BAKLİYAT)Satıcı: HİLAYSHOM
91,84 TL(91,84 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
25 101.84 Duru Köftelik Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat)Satıcı: 293 shop
91,84 TL(91,84 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
26 101.84 Duru Köftelik Bulgur 1000 Gr. (BAKLİYAT)Satıcı: METEHANMARKET
96,00 TL(96,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
27 106 Duru Köftelik Bulgur 1000 Gr. (BAKLİYAT)Satıcı: Tunçlar AVM
97,34 TL(97,34 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
28 107.34 Duru Köftelik Bulgur 1000 Gr. (BAKLİYAT)Satıcı: ergünal
98,00 TL(98,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
29 108 DURU KÖFTELİK BULGUR KISIRLIK 1 KGSatıcı: METEHAN MARKET
100,00 TL(100,00 TL/Kg)
+ 25,90 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
30 110 Duru Köftelik Bulgur 1 KGSatıcı: METEHANMARKET
100,00 TL(100,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
31 110 DURU KÖFTELİK BULGUR 1000 GR 109,90 TL(109,90 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
32 119.9 Duru Koftelik Bulgur 1000 Gr ( 2 Adet) 118,98 TL(118,98 TL/Kg)
+ 40,95 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
33 128.98