Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Belde Gida LTD STI
114,90 TL(45,96 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
1 114.90 Duru Bakliyat Koftelik Bulgur 2500 Gr 134,93 TL(53,97 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
2 134.93 Duru Bakliyat Cig Koftelik Bulgur 2500 Gr 134,93 TL(53,97 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
3 134.93 Duru Köftelik Bulgur 2500 Gr. (24'lü)Satıcı: 293 shop
3.994,71 TL(66,58 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 3994.71 Duru Köftelik Bulgur 2500 Gr. (12'li)Satıcı: 293 shop
2.037,63 TL(67,92 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 2037.63 Duru Köftelik Bulgur 2500 Gr. (6'lı)Satıcı: 293 shop
1.059,09 TL(70,61 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 1059.09 Duru Köftelik Bulgur 2500 Gr. (4'lü)Satıcı: 293 shop
732,91 TL(73,29 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 732.91 Duru Köftelik Bulgur 2500 GSatıcı: METEHANMARKET
187,50 TL(75,00 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
8 187.50 DURU KÖFTELİK BULGUR KISIRLIK 2.5 KGSatıcı: METEHAN MARKET
187,50 TL(75,00 TL/Kg)
+ 29,90 TL Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
9 197.5 Duru Köftelik Bulgur 2500 Gr. (2'li)Satıcı: 293 shop
406,73 TL(81,35 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 406.73 Duru Köftelik Bulgur 2500 Gr.Satıcı: 293 shop
204,00 TL(81,60 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
11 204.00