- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Elektro Sepeti
65,89 TL(65,89 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
1 75.89 Duru Pilavlık Bulgur 1 kg x 12 AdetSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
489,00 TL(40,75 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 489.00 Duru Pilavlık Bulgur 1 kg x 12 AdetSatıcı: GELTAT SUPERMARKET
499,90 TL(41,66 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 499.90 Duru Pilavlık Bulgur 1000 gr X 8 AdetSatıcı: GELTAT SUPERMARKET
349,00 TL(43,63 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 349.00 Duru Pilavlık Bulgur 1 kg x 12 AdetSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
539,00 TL(44,92 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
5 549 Duru Pilavlık Bulgur 1 Kg X 8 AdetSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
379,00 TL(47,38 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
6 389 Duru Pilavlık Bulgur 1000 gr x 4 AdetSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
194,90 TL(48,73 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 204.9 Duru Pilavlık Bulgur 1000 gr X 4 AdetSatıcı: GELTAT SUPERMARKET
199,90 TL(49,98 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 199.90 Duru Pilavlık Bulgur 3 x 1000 grSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
159,00 TL(53,00 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 169 Duru Pilavlık Bulgur 1000 gr X 4 AdetSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
214,90 TL(53,73 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
10 224.9 Duru Pilavlık Bulgur 4 x 1 KGSatıcı: geltatsupermarket
215,00 TL(53,75 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
11 215.00 Duru Pilavlık Bulgur 1000 gr X 3 AdetSatıcı: GELTAT SUPERMARKET
164,90 TL(54,97 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
12 164.90 Duru Pilavlık Bulgur 3 x 1 KGSatıcı: geltatsupermarket
179,00 TL(59,67 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
13 179.00 Duru PİLAVLIK BULGUR 1 KG x 3 ADETSatıcı: Genç Evim
187,07 TL(62,36 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
14 197.07 Duru Pilavlık Bulgur 3x1000 GrSatıcı: GELTAT SÜPERMARKET
189,00 TL(63,00 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
15 199 Duru Pilavlık Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat) (24'lü)Satıcı: 293 shop
1.648,47 TL(68,69 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 1648.47 Duru Pilavlık Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat) (12'li)Satıcı: 293 shop
864,51 TL(72,04 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 864.51 Duru Pilavlik Bulgur 1000 Gr X 3 Adet 216,30 TL(72,10 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
18 216.30 Duru Bulgur Pilavlık 1000 grSatıcı: FIRAT İNOVASYON E-TİCARET GIDA TEMİZLİK
73,96 TL(73,96 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
19 83.96 Duru Pilavlık Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat) (2'li)Satıcı: 293 shop
157,17 TL(78,59 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
20 167.17 Duru Pilavlık Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat) (6'lı)Satıcı: 293 shop
472,53 TL(78,76 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
21 472.53 Duru Bulgur Pilavlık 1000 grSatıcı: BİLENLER MARKET
79,00 TL(79,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
22 89 Duru Pilavlık Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat) (4'lü)Satıcı: 293 shop
341,87 TL(85,47 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
23 341.87 Duru Bulgur Pilavlık 1000 grSatıcı: HİLAYSHOM
88,18 TL(88,18 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
24 98.18 Duru Pilavlık Bulgur 1000 Gr. (Bakliyat)Satıcı: 293 shop
91,84 TL(91,84 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
25 101.84 Duru Bulgur Pilavlık 1000 grSatıcı: ucuzsanalmarket
94,00 TL(94,00 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
26 104 Duru Bulgur Pilavlık 1000 grSatıcı: Tunçlar AVM
97,34 TL(97,34 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
27 107.34 Duru Bulgur Pilavlık 1000 grSatıcı: SEPET GIDA
99,99 TL(99,99 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
28 109.99 Duru Bulgur Pilavlık 1000 grSatıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş
101,88 TL(101,88 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
29 111.88 Duru Bulgur Pilavlık 1000 grSatıcı: BATI MARKET
109,90 TL(109,90 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
30 119.9 Duru Pilavlık Bulgur 1 KGSatıcı: METEHANMARKET
118,75 TL(118,75 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
31 118.75 DURU PİLAVLIK BULGUR 1 KGSatıcı: METEHAN MARKET
118,75 TL(118,75 TL/Kg)
+ 29,90 TL Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
32 128.75 DURU PİLAVLIK BULGUR 1000 GRSatıcı: BATI MARKET
139,90 TL(139,90 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
33 149.9 Duru Pilavlık Bulgur 1 KGSatıcı: TUNÇLARAVM
147,21 TL(147,21 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
34 157.21