Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Duru Bakliyat Duru Pilavlık Bulgur 5 Kg
Satıcı: CANLAR BAKKAL
399,60 TL(79,92 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 399.60
Duru-Pilavlık Bulgur 5000 Gr X 2 Adet Satıcı: Köyceğiz Market
800,00 TL(80,00 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
2 810
Duru Pilavlık Bulgur 5 KG Satıcı: 5m
451,00 TL(90,20 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 451.00
Duru Bulgur Duru Pilavlık Bulgur 5 Kg
Satıcı: IYAŞ AVM
489,20 TL(97,84 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 489.20
Duru Pilavlık Bulgur 5 KG Satıcı: otuz2
549,69 TL(109,94 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 549.69
1 kg
70,95 TL(52,53 TL/Kg)
5 kg
399,60 TL(79,92 TL/Kg)
10 kg
623,00 TL(62,30 TL/Kg)
2.5 kg
Fiyat bulunamadı