Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hasata Gönen Baldo Pirinç 1 Kg X 3 Adet
Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET
525,80 TL(175,27 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 525.80
Hasata Gönen Baldo Pirinç 5 x 1 KG Satıcı: geltatsupermarket
808,99 TL(161,80 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 808.99
Hasata Gönen Baldo Pirinç 1 Kg X 5 Adet
Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET
810,60 TL(162,12 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 810.60
Hasata Gönen Baldo Pirinç 1 Kg x 5 Adet Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET
827,10 TL(165,42 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 827.10
Hasata Gönen Baldo Pirinç 1 Kg x 3 Adet Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET
539,10 TL(179,70 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 539.10
Hasata Gonen Baldo Pirinç 1 Kg x 3 Adet
659,00 TL (219,67 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 669
2 kg
410,10 TL(149,85 TL/Kg)
1 kg
525,80 TL(161,80 TL/Kg)