Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Ürün Yöresi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Hasata Gönen Baldo Pirinç 2 kg Fiyatları

Hasata Gönen Baldo Pirinç 2000 gr

Satıcı: DAĞDEVİREN GROSS

389,77 TL

(194,89 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

1 389.77
Hasata Gönen Baldo Pirinç 3 x 2 KG

Satıcı: ilgi-market

899,10 TL

(149,85 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 899.10
Hasata Gönen Baldo Pirinç 2 Kg x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.016,10 TL

(169,35 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 1016.10
Hasata Gönen Baldo Pirinç 3 x 2 KG

Satıcı: geltatsupermarket

1.047,67 TL

(174,61 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 1047.67
Hasata Gönen Baldo Pirinç 2 Kg X 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.069,80 TL

(178,30 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 1069.80
Hasata Gönen Baldo Pirinç 2 Kg x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.214,22 TL

(202,37 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

6 1214.22
Hasata Gönen Baldo Pirinç 2 Kg

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

410,10 TL

(205,05 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 410.10
Hasata Baldo Pirinç, Gönen Yöresel, 2 kg x 3 Paket

Satıcı: GELTAT SUPERMARKET

1.273,32 TL

(212,22 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 1283.32
Hasata Gonen Baldo Pirinc 2 Kg 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.279,00 TL

(213,17 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1289
Hasata Gönen Baldo Pirinç 2 kg

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

469,00 TL

(234,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 469.00
Hasata Gönen Baldo Pirinç 2000 gr

Satıcı: Iyaş Isparta Gıda San. ve Tic. A.Ş

595,25 TL

(297,63 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

11 595.25

Hasata Gönen Baldo Pirinç 2 kg Fiyat Geçmişi

Hasata Gönen Baldo Pirinç 2 kg Ürün Ailesi

Hasata Gönen Baldo Pirinç 1 kg Bakliyat 1 kg 177,77 TL(161,80 TL/Kg)
Hasata Gönen Baldo Pirinç 2 kg Bakliyat 2 kg 389,77 TL(149,85 TL/Kg)

Hasata Gönen Baldo Pirinç 2 kg Temel Özellikleri

Yok

Hasata Gönen Baldo Pirinç 2 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Hasata Gönen Baldo Pirinç 2 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.