Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KEY-Market
187,85 TL(75,14 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 197.85 REİS 2.5 KG KIRMIZI İÇ MERCİMEK ( Red Lentıls Kernel) Futbol TaneSatıcı: KEY MARKET (MP)
224,72 TL(89,89 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
2 234.72 Reis İkili Lezzet: 2.5 KG Reis Kırmızı İç Mercimek– 1 KG Reis Pilavlık BulgurSatıcı: KEY Market
238,15 TL(95,26 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 238.15 Reis İkili Lezzet: 1 KG Reis Kırmızı İç Mercimek– 2.5 KG Reis Pilavlık BulgurSatıcı: KEY Market
254,20 TL(101,68 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 254.20 Reis İkili Lezzet: 1 KG Reis Kırmızı İç Mercimek– 2.5 KG Reis Pilavlık BulgurSatıcı: KEY MARKET (MP)
281,19 TL(112,48 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 281.19 Reis İkili Lezzet: 2.5 KG Reis Kırmızı İç Mercimek– 2.5 KG Reis Pilavlık BulgurSatıcı: KEY Market
314,95 TL(125,98 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 314.95 Reis İkili Lezzet: 2.5 KG Reis Kırmızı İç Mercimek ve 2.5 KG Reis Köftelik Kısırlık BulgurSatıcı: KEY Market
314,95 TL(125,98 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 314.95