Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
(59,86 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 299.28 Reis Kırmızı İç Mercimek 5 KGSatıcı: KEY-Market
317,40 TL(63,48 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 317.40 Reis 5 Kg Kırmızı İç MercimekSatıcı: KEY MARKET MP
336,48 TL(67,30 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 346.48 Reis Gıda Bakliyat 5 Kg Kırmızı İç Mercimek (5 x 1 Kg) (Red Lentıls Kernel)Satıcı: KEY Market
339,01 TL(67,80 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 339.01 Reis Gıda Bakliyat 5 Kg Kırmızı İç Mercimek ( 5 x 1 Kg) ( Red Lentıls Kernel) 368,25 TL(73,65 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 378.25 Reis Kalitesiyle Harmanlanan İkili: 5 KG Gönen Baldo Pirinci ve 1 KG Kırmızı İç MercimekSatıcı: KEY Market
771,75 TL(154,35 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 771.75