Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Gurme Basmati Pirinç 5 kg (5 kg) Fiyatları

Yayla Legurme Basmati Pirinç 5 Kg

Satıcı: E-GrossMarket

514,09 TL

(102,82 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 514.09
Yayla Basmati Pirinç 1121 Sella 5 kg

Satıcı: Şehzade Online

519,40 TL

(103,88 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 519.40
Yayla 1121 Sella Basmati Pirinç 5 KG

Satıcı: E-GrossMarket

519,73 TL

(103,95 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 519.73
Yayla Legurme Basmati Pirinç 5 Kg

Satıcı: egrossmarket

521,90 TL

(104,38 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 521.90
Yayla 1121 Sella Basmati Pirinç 5 KG

Satıcı: kaytika

526,35 TL

(105,27 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 526.35
Yayla Basmati Pirinç 5 Kg

Satıcı: egrossmarket

527,90 TL

(105,58 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 527.90
Yayla Basmati Pirinç 1121 Sella 5 kg

Satıcı: e-grossmarket

548,36 TL

(109,67 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 548.36
Yayla Basmati Pirinç 1121 Sella 5 Kg

Satıcı: kaytika

554,20 TL

(110,84 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 554.20
Yayla 1121 Sella Basmati Pirinç 5 KG

Satıcı: ŞehzadeOnline

596,00 TL

(119,20 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 596.00
Yayla Ala Çiftçi Basmati Pirinç 5 kg x4

Satıcı: Yayla Store

2.789,95 TL

(139,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 2789.95
Yayla Ala Çiftçi Basmati Pirinç 5 kg x2

Satıcı: Yayla Store

1.424,95 TL

(142,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 1424.95
Yayla Basmati Pirinç 1121 Sella 5 kg

Satıcı: Yayla Store

837,95 TL

(167,59 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 837.95
Yayla Ala Çiftçi Basmati Pirinç 5 Kg

Satıcı: Yayla Store

839,95 TL

(167,99 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 839.95

Yayla Gurme Basmati Pirinç 5 kg (5 kg) Fiyat Geçmişi

Yayla Gurme Basmati Pirinç 5 kg Ürün Ailesi

Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 gr Bakliyat 500 g 72,00 TL(144,00 TL/Kg)
Yayla Gurme Basmati Pirinç 5 kg Bakliyat 5 kg 514,09 TL(102,82 TL/Kg)

Yayla Gurme Basmati Pirinç 5 kg (5 kg) Temel Özellikleri

Yok

Yayla Gurme Basmati Pirinç 5 kg (5 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Gurme Basmati Pirinç 5 kg (5 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.