Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 gr (500 g) Fiyatları

Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 Gr

Satıcı: ATAKTAN

88,10 TL

(176,20 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 98.1
yayla Gurme Basmati Pirinç,500 gr

Satıcı: Amazon.com.tr

91,95 TL

(183,90 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 101.95
Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 G X 8 Adet (Koli)

Satıcı: B&R SHOPPİNG

800,20 TL

(200,05 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 800.20
Yayla Basmati Pirinç 500 gr x 2 Adet

Satıcı: e-grossmarket

201,86 TL

(201,86 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 211.86
Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 gr

Satıcı: Yayla Store

114,95 TL

(229,90 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 124.95
Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 G

Satıcı: alvantaj

126,77 TL

(253,54 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 126.77
Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 G

Satıcı: gurmepasaj

139,90 TL

(279,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 139.90
Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 G

Satıcı: E-GrossMarket

141,85 TL

(283,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 141.85
Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 gr

Satıcı: e-grossmarket

154,34 TL

(308,68 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 164.34
Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 Gr

Satıcı: B&R SHOPPİNG

159,40 TL

(318,80 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 169.4
Yayla Basmati Pirinç 500 Gr

Satıcı: egrossmarket

159,90 TL

(319,80 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 159.90
Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 G

Satıcı: ccaticaret

162,00 TL

(324,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 162.00
Yayla Gurme Basmati Pirinç 500Gr X 2 Adet

Satıcı: EMGFOOD

450,00 TL

(450,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

13 450.00
Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 Gr

Satıcı: EMGFOOD

270,00 TL

(530,10 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

14 280
Yayla Gurme Basmati Pirinç 500Gr X 2 Adet

Satıcı: EMGFOOD

575,00 TL

(575,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

15 575.00
Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 Gr

Satıcı: EMGFOOD

300,00 TL

(600,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

16 300.00

Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 gr (500 g) Fiyat Geçmişi

Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 gr Ürün Ailesi

Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 gr Bakliyat 500 g 88,10 TL(176,20 TL/Kg)
Yayla Gurme Basmati Pirinç 5 kg Bakliyat 5 kg 514,09 TL(102,82 TL/Kg)

Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 gr (500 g) Temel Özellikleri

Yok

Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 gr (500 g) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Gurme Basmati Pirinç 500 gr (500 g) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.