Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Ürün Yöresi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yayla Osmancık Pirinç 1 kg (1 kg) Fiyatları

yayla Osmancık Pirinç 1 kg

Satıcı: Amazon.com.tr

121,95 TL

(121,95 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 131.95
Yayla Esmerim Osmancık Pirinç 1 Kg X5

Satıcı: yaylabakliyat

381,61 TL

(76,32 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 381.61
Yayla Esmerim Osmancık Pirinç 1 kg x5

Satıcı: Yayla Store

632,95 TL

(126,59 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 632.95
Yayla Esmerim Osmancık Pirinç 1 kg x4

Satıcı: Yayla Store

512,95 TL

(128,24 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 512.95
Yayla Esmerim Osmancık Pirinç 1 kg x3

Satıcı: Yayla Store

388,95 TL

(129,65 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 388.95
Yayla Esmerim Osmancık Pirinç 1 kg

Satıcı: Yayla Store

131,94 TL

(131,94 TL/Kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 141.94
Yayla Osmancık Pirinç 1 Kg X 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

530,90 TL

(132,73 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 530.90
Yayla Osmancık Pirinç 1 kg x 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

548,10 TL

(137,03 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 548.10
Yayla Esmerim Osmancık Pirinç 1 kg x4

Satıcı: Yayla Store

573,95 TL

(143,49 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 573.95
Yayla Esmerim Osmancık Pirinç 1 kg

Satıcı: Yayla Store

153,95 TL

(153,95 TL/Kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 163.95
Yayla Osmancık Pirinç 1 Kg X 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

309,90 TL

(154,95 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 309.90
Yayla Osmancık Pirinç 1 kg x 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

323,10 TL

(161,55 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 323.10
Yayla Osmancık Pirinç 1 kg x 4 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

689,00 TL

(172,25 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 699
Yayla Osmancık Pirinç 1 kg x 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

399,00 TL

(199,50 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 409
1 Kg Yayla Osmancık Pirinç

Satıcı: YILDIZ ONLINE

273,90 TL

(273,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

15 273.90
Yayla Osmancık Pirinç 1 KG

Satıcı: aktifal

328,50 TL

(328,50 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

16 328.50

Yayla Osmancık Pirinç 1 kg (1 kg) Fiyat Geçmişi

Yayla Osmancık Pirinç 1 kg (1 kg) Temel Özellikleri

Yok

Yayla Osmancık Pirinç 1 kg (1 kg) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yayla Osmancık Pirinç 1 kg (1 kg) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.