Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
(83,52 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 167.04 Yayla Osmancık Pirinç 2 KGSatıcı: kaytika
195,95 TL(97,98 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
2 205.95 Yayla Osmancık Pirinç 2 kgSatıcı: LAMİATOPTAN
199,00 TL(99,50 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
3 209 Yayla Osmancık Pirinç 2 KGSatıcı: ŞehzadeOnline
239,90 TL(119,95 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 239.90 Yayla Osmancık Pirinç 2 kgSatıcı: Şehzade Online
239,90 TL(119,95 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 239.90 Yayla 2Kg Osmancık Baldo Pırınc 240,96 TL(120,48 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 240.96 Yayla Osmancık Pirinç 2 kgSatıcı: Yayla Bakliyat
245,70 TL(122,85 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
7 245.70