Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
246,88 TL(123,44 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
1 256.88 Yazar Cumra Fasulye 2 Kg X 4 Paket 596,15 TL(74,52 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
2 596.15 Yazar Cumra Fasulye 2 Kg X 10 Paket 1.544,14 TL(77,21 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
3 1544.14 Yazar Cumra Fasulye 2 Kg X 2 Paket 345,30 TL(86,33 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
4 345.30 Yazar Çumra Fasulye 2 Kg x 4 PaketSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
741,96 TL(92,75 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
5 751.96 Yazar Çumra Fasulye 2 Kg x 6 PaketSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
1.133,84 TL(94,49 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
6 1143.84 Yazar Çumra Fasulye 2 Kg x 10 PaketSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
1.921,83 TL(96,09 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
7 1931.83 Yazar Çumra Fasulye 2 Kg x 2 PaketSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
429,76 TL(107,44 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
8 439.76