Ürün Tipi:
Menşei:
Ürün Yöresi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yazar Çumra Kuru Fasulye 5 kg Fiyatları

Yazar Çumra Fasulye 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

614,90 TL

(122,98 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 614.90
Yazar Çumra Fasulye 5 Kg. X 4 Paket

Satıcı: YAZAR

2.319,60 TL

(115,98 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2319.60
Yazar Çumra Fasulye 5 Kg. X 2 Paket

Satıcı: YAZAR

1.189,40 TL

(118,94 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1189.40
Yazar Çumra Fasulye 5 Kg. X 6 Paket

Satıcı: YAZAR

3.619,80 TL

(120,66 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3619.80
Yazar Pilavlık Bulgur 5 Kg. + Çumra Fasulye 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

1.025,00 TL

(205,00 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1025.00
Yazar Çumra Fasulye 5 Kg. x 4 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

4.126,68 TL

(206,33 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

6 4136.68
Yazar Pilavlık Pirinç 5 Kg. + Çumra Fasulye 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

1.055,30 TL

(211,06 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1055.30
Yazar Çumra Fasulye 5 Kg. x 2 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

2.116,01 TL

(211,60 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 2126.01
Yazar Çumra Fasulye 5 Kg. x 6 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

6.439,67 TL

(214,66 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 6449.67

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.093,92 TL

(218,78 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

10 1103.92
Yazar Osmancık Pirinç 5 Kg. + Çumra Fasulye 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

1.154,70 TL

(230,94 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1154.70
Yazar Kırmızı Mercimek 5 Kg. + Çumra Fasulye 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

1.222,70 TL

(244,54 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1222.70
Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 Kg. + Çumra Fasulye 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

1.363,20 TL

(272,64 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 1363.20

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.877,39 TL

(375,48 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

14 1887.39

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

2.054,24 TL

(410,85 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

15 2064.24

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

2.175,21 TL

(435,04 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

16 2185.21

Yazar Çumra Kuru Fasulye 5 kg Fiyat Geçmişi

Yazar Çumra Kuru Fasulye 5 kg Ürün Ailesi

Yazar Çumra Kuru Fasulye 5 kg Temel Özellikleri

Yok

Yazar Çumra Kuru Fasulye 5 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yazar Çumra Kuru Fasulye 5 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.