Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Yazar Köftelık Bulgur 2Kg
Satıcı: YAZAR
173,00 TL(86,50 TL/Kg)
+ 81,25 TL Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 183
Yazar Köftelik Bulgur 2 Kg. X 10 Paket
Satıcı: YAZAR
934,30 TL(46,72 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 934.30
Yazar Köftelik Bulgur 2 Kg. X 4 Paket
Satıcı: YAZAR
390,00 TL(48,75 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 390.00
Yazar Köftelik Bulgur 2 Kg. X 2 Adet
Satıcı: YAZAR
269,00 TL(67,25 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 269.00
Yazar Köftelik Bulgur 2 Kg. x 4 Paket Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
693,83 TL(86,73 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 703.83
Yazar Köftelik Bulgur 2 Kg. x 2 Adet Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
478,59 TL(119,65 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
6 488.59
Yazar Köftelık Bulgur 2Kg Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
307,68 TL(153,84 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
7 307.68
1 kg
114,60 TL(58,31 TL/Kg)
900 g
153,30 TL(46,34 TL/Kg)
2 kg
173,00 TL(46,72 TL/Kg)
25 kg
1.192,70 TL(47,71 TL/Kg)