Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Yazar Köftelik Bulgur 900 Gr.
Satıcı: YAZAR
153,30 TL(170,33 TL/Kg)
+ 78,75 TL Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
1 163.3
Yazar Köftelik Bulgur 900 Gr. X 15 Adet
Satıcı: YAZAR
625,60 TL(46,34 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
2 625.60
Yazar Köftelik Bulgur 900 Gr. X 6 Adet
Satıcı: YAZAR
350,30 TL(64,87 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
3 350.30
Yazar Köftelik Bulgur 900 Gr. X 12 Adet
Satıcı: YAZAR
711,90 TL(65,92 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
4 711.90
Yazar Köftelik Bulgur 900 Gr. X 4 Adet
Satıcı: YAZAR
282,70 TL(78,53 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
5 282.70
Yazar Köftelik Bulgur 900 Gr. x 15 Adet Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
1.112,95 TL(82,44 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 1112.95
Yazar Köftelik Bulgur 900 Gr. x 6 Adet Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
623,25 TL(115,42 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 633.25
Yazar Köftelik Bulgur 900 Gr. x 12 Adet Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
1.266,45 TL(117,26 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 1276.45
Yazar Köftelik Bulgur 900 Gr. x 4 Adet Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
502,98 TL(139,72 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
9 512.98
1 kg
114,60 TL(58,31 TL/Kg)
900 g
153,30 TL(46,34 TL/Kg)
2 kg
173,00 TL(46,72 TL/Kg)
25 kg
1.192,70 TL(47,71 TL/Kg)