Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yazar Osmancık Pirinç 2 kg Fiyatları

Yazar Osmancık Pirinç 2Kg

Satıcı: YAZAR

256,60 TL

(128,30 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 256.60
Yazar Osmancık Pirinç 2 Kg X 10 Paket

Satıcı: YAZAR

1.755,40 TL

(87,77 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1755.40
Yazar Osmancık Pirinç 2 Kg. X 4 Paket

Satıcı: YAZAR

759,00 TL

(94,88 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 759.00
Yazar Osmancık Pirinç 2 Kg X 5 Paket

Satıcı: YAZAR

957,30 TL

(95,73 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 957.30
Yazar Osmancık Pirinç 2 Kg. X 2 Adet

Satıcı: YAZAR

432,60 TL

(108,15 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 432.60
Yazar Osmancık Pirinç 2 Kg x 10 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

3.122,89 TL

(156,14 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3132.89
Yazar Osmancık Pirinç 2 Kg. x 4 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.350,34 TL

(168,79 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1360.34
Yazar Osmancık Pirinç 2 Kg. x 2 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

769,57 TL

(192,39 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 779.57
Yazar 3'lü Kumanya Gıda Ziyafet Paketi 2kg Osmancık+2kg Kırmızı+2kg Pilavlık bulgur

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.214,36 TL

(202,39 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1214.36
Yazar Kuru Gıda Seti 2Kg Osmancık+2Kg Kırmızı+2Kg Pilavlık Bulgur=6Kg Toplam

Satıcı: YAZAR

682,60 TL

(341,30 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 682.60

Yazar Osmancık Pirinç 2 kg Fiyat Geçmişi

Yazar Osmancık Pirinç 2 kg Temel Özellikleri

Yok

Yazar Osmancık Pirinç 2 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yazar Osmancık Pirinç 2 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.