Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yazar Osmancık Pirinç 5 kg Fiyatları

Yazar Osmancık Pirinç 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

555,70 TL

(111,14 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 555.70
Yazar Osmancık Pirinç 5 Kg X 3 Paket

Satıcı: YAZAR

1.375,30 TL

(91,69 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 1375.30
Yazar Osmancık Pirinç 5 Kg X 4 Paket.

Satıcı: YAZAR

1.926,80 TL

(96,34 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 1926.80
Yazar Osmancık Pirinç 5 Kg X 6 Paket

Satıcı: YAZAR

2.899,90 TL

(96,66 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 2899.90
Yazar Osmancık Pirinç 5 Kg X 2 Paket.

Satıcı: YAZAR

1.005,60 TL

(100,56 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 1005.60
Yazar Osmancık Pirinç 5 Kg. + Yeşil Mercimek 2 Kg.

Satıcı: YAZAR

717,90 TL

(143,58 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 717.90

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

988,56 TL

(197,71 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 998.56
Yazar Osmancık Pirinç 5 Kg. + Pilavlık Bulgur 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

1.018,50 TL

(203,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 1018.50
Yazar Osmancık Pirinç 5 Kg. + Yeşil Mercimek 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

1.038,50 TL

(207,70 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 1038.50
Yazar Kuru Gıda Seti 5Kg Osmancik Pirinç+2Kg Pilavlık Bulgur+2Kg Kırmızı Mercimek=9Kg Topl

Satıcı: YAZAR

1.100,50 TL

(220,10 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 1100.50
Yazar Osmancık Pirinç 5 Kg. + Kırmızı Mercimek 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

1.153,90 TL

(230,78 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 1153.90

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.811,88 TL

(362,38 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1821.88

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

2.052,83 TL

(410,57 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2062.83

Yazar Osmancık Pirinç 5 kg Fiyat Geçmişi

Yazar Osmancık Pirinç 5 kg Temel Özellikleri

Yok

Yazar Osmancık Pirinç 5 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yazar Osmancık Pirinç 5 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.