- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YazarBakliyat
280,23 TL(56,05 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 280.23 Yazar Pilavlık Bulgur 6 x 5 KGSatıcı: YazarBakliyat
985,03 TL(32,83 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 985.03 Yazar Pilavlık Bulgur 4 x 5 KGSatıcı: YazarBakliyat
667,28 TL(33,36 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 667.28 Yazar Pilavlık Bulgur 2 x 5 KG + Yazar Pilavlık Burgur 1 KGSatıcı: YazarBakliyat
338,18 TL(33,82 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 338.18 Yazar Pilavlık Bulgur 5 Kg x 2 PaketSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
358,31 TL(35,83 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 368.31 Yazar Bakliyat Osmancık Pirinç + Kırmızı Mercimek + Pilavlık Bulgur 3 x 5 KGSatıcı: YazarBakliyat
692,60 TL(46,17 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 692.60 Yazar Kırmızı Mercimek 2 x 5 KG + Yazar Pilavlık Bulgur 1 KGSatıcı: YazarBakliyat
540,18 TL(54,02 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 540.18 Yazar Pilavlık Pirinç 2 x 5 KG + Yazar Pilavlık Bulgur 1 KGSatıcı: YazarBakliyat | 1 yorum
574,18 TL(57,42 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 574.18 Yazar Pilavlık Bulgur 5 KG + Yazar Kırmızı Mercimek 5 KGSatıcı: YazarBakliyat
381,75 TL(76,35 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
9 381.75 Yazar Pilavlık Bulgur 5 Kg. + Kırmızı Mercimek 5 Kg.Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
404,47 TL(80,89 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 414.47 Yazar Osmancık Pirinç 5 KG + Yazar Pilavlık Bulgur 5 KGSatıcı: YazarBakliyat | 5 yorum
441,45 TL(88,29 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
11 441.45 Yazar Pilavlık Bulgur 5 KG + Yazar Koçbaşı Nohut 5 KGSatıcı: YazarBakliyat
499,77 TL(99,95 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
12 499.77 YAZAR 5KG OSMANCİK PİRİNÇ+2KG PİLAVLIK BULGUR+2KG KIRMIZI MERCİMEK ESatıcı: YAZAR BAKLIYAT
558,10 TL(111,62 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 568.1 Yazar Pilavlık Bulgur 5 Kg. + Yeşil Mercimek 5 Kg.Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
574,04 TL(114,81 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 584.04