Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YazarBakliyat
80,99 TL(89,99 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 90.99 Yazar Pilavlık Bulgur 15 x 900 GSatıcı: YazarBakliyat
446,78 TL(33,09 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 446.78 Yazar Pilavlık Bulgur 900 Gr. x 15 AdetSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
473,38 TL(35,07 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 483.38 Yazar Pilavlık Bulgur 4 x 900 GSatıcı: YazarBakliyat | 1 yorum
163,10 TL(45,31 TL/Kg)
+ 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 173.1 Yazar Pilavlık Bulgur 6 x 900 GSatıcı: YazarBakliyat
250,20 TL(46,33 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 250.20 Yazar Pilavlık Bulgur 12 x 900 GSatıcı: YazarBakliyat
508,40 TL(47,07 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 508.40