Ürün Tipi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yazar Pilavlık Pirinç 1 kg Fiyatları

Yazar Ucuz Uygun Fiyat Pilavlık Pirinç 1 Kg. x 2 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

191,21 TL

(95,61 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 201.21
Yazar Pilavlık Saf Pirinç 1 Kg X 12 Pak

Satıcı: YAZAR

892,40 TL

(74,37 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 892.40
Yazar Pilavlık Uygun Pirinç 1 Kg X 6 Paket

Satıcı: YAZAR

529,00 TL

(88,17 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 529.00
Yazar Ucuz Uygun Fiyat Pilavlık Pirinç 1 Kg. X 12 Adet

Satıcı: YAZAR

1.072,40 TL

(89,37 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1072.40
Yazar Ucuz Uygun Fiyat Pilavlık Pirinç 1 Kg. X 6 Adet

Satıcı: YAZAR

542,50 TL

(90,42 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 542.50
YAZAR Pilavlık Pirinç 1 Kg x 12 Paket

Satıcı: YAZAR GIDA SANAYİİ TİCARET LTD ŞTİ

1.087,34 TL

(90,61 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1087.34
Yazar Ucuz Uygun Fiyat Pilavlık Pirinç 1 Kg. X 4 Adet

Satıcı: YAZAR

381,60 TL

(95,40 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 381.60
Yazar Pilavlık Ucuz Pirinç 1 Kg X 2 Paket

Satıcı: YAZAR

193,80 TL

(96,90 TL/Kg)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 203.8
Yazar Ucuz Uygun Fiyat Pilavlık Pirinç 1 Kg. X 2 Adet

Satıcı: YAZAR

199,60 TL

(99,80 TL/Kg)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 209.6
Yazar Kırmızı Çizgili Yerli (Ata Tohumu) Pilavlık Pirinç 1 Kg X 2 Paket

Satıcı: YAZAR

211,70 TL

(105,85 TL/Kg)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 221.7
Yazar Kırmızı Çizgili Yerli (Ata Tohumu) Pilavlık Pirinç 1 Kg X 12 Paket

Satıcı: YAZAR

1.636,00 TL

(136,33 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1636.00
Yazar Kırmızı Çizgili Yerli (Ata Tohumu) Pilavlık Pirinç 1 Kg X 6 Paket

Satıcı: YAZAR

831,70 TL

(138,62 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 831.70
Yazar Ucuz Uygun Fiyat Pilavlık Pirinç 1 Kg. x 12 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.907,78 TL

(158,98 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1917.78
YAZAR Kırmızı Çizgili Yerli (Ata Tohumu) Pilavlık Pirinç 1 Kg x 12 Paket

Satıcı: YAZAR GIDA SANAYİİ TİCARET LTD ŞTİ

1.993,53 TL

(166,13 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 1993.53
YAZAR Kırmızı Çizgili Yerli (Ata Tohumu) Pilavlık Pirinç 1 Kg x 4 Paket

Satıcı: YAZAR GIDA SANAYİİ TİCARET LTD ŞTİ

675,60 TL

(168,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 675.60
YAZAR Kırmızı Çizgili Yerli (Ata Tohumu) Pilavlık Pirinç 1 Kg x 6 Paket

Satıcı: YAZAR GIDA SANAYİİ TİCARET LTD ŞTİ

1.013,40 TL

(168,90 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 1013.40
Yazar Ucuz Uygun Fiyat Pilavlık Pirinç 1 Kg. x 4 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

678,78 TL

(169,70 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 688.78
YAZAR Kırmızı Çizgili Yerli (Ata Tohumu) Pilavlık Pirinç 1 Kg x 3 Paket

Satıcı: YAZAR GIDA SANAYİİ TİCARET LTD ŞTİ

514,19 TL

(171,40 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

18 514.19
Yazar Pilavlık Ucuz Pirinç 1 Kg x 2 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

355,09 TL

(177,55 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 365.09
Yazar Pilavlık Pirinç 1 Kg x 2 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

397,47 TL

(198,74 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 407.47
YAZAR Kırmızı Çizgili Yerli (Ata Tohumu) Pilavlık Pirinç 1 Kg x 2 Paket

Satıcı: YAZAR GIDA SANAYİİ TİCARET LTD ŞTİ

399,37 TL

(199,69 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

21 399.37

Yazar Pilavlık Pirinç 1 kg Fiyat Geçmişi

Yazar Pilavlık Pirinç 1 kg Temel Özellikleri

Yok

Yazar Pilavlık Pirinç 1 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Pirinç
• Kullanım Alanı Pilav
• Menşei Türkiye
• Organik Sertifikası Yok
• Ağırlık 1 kg

TANE ÖZELLİKLERİ

Yazar Pilavlık Pirinç 1 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.