Ürün Tipi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yazar Pilavlık Pirinç 5 kg Fiyatları

Yazar Pilavlık Pirinç 5 Kg

Satıcı: YAZAR

423,90 TL

(84,78 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 423.90
Yazar 5Kg X 4 Paket Pilavlık Pirinç

Satıcı: YAZAR

1.478,70 TL

(73,94 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1478.70
Yazar Pilavlık Pirinç 5 Kg. + Yeşil Mercimek 2 Kg.

Satıcı: YAZAR

640,70 TL

(128,14 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 640.70
Yazar 5Kg x 4 Paket Pilavlık Pirinç

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

2.630,73 TL

(131,54 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 2640.73
Yazar Ucuz Uygun Fiyat Pilavlık Pirinç 5 Kg.

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

754,08 TL

(150,82 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 764.08
Yazar 5Kg x 2 Paket Pilavlık Pirinç

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.582,78 TL

(158,28 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 1592.78
Yazar Pilavlık Pirinç 5 Kg. + Pilavlık Bulgur 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

898,90 TL

(179,78 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 898.90
Yazar Pilavlık Pirinç 5 Kg. + Yeşil Mercimek 5 Kg.

Satıcı: YAZAR

946,40 TL

(189,28 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 946.40
Yazar Pilavlık Pirinç 5 Kg. + Un 5 Kg.

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.476,41 TL

(295,28 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 1486.41

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.599,18 TL

(319,84 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 1609.18

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.683,68 TL

(336,74 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 1693.68

Yazar Pilavlık Pirinç 5 kg Fiyat Geçmişi

Yazar Pilavlık Pirinç 5 kg Temel Özellikleri

Yok

Yazar Pilavlık Pirinç 5 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Pirinç
• Kullanım Alanı Pilav
• Menşei Türkiye
• Organik Sertifikası Yok
• Ağırlık 5 kg

TANE ÖZELLİKLERİ

Yazar Pilavlık Pirinç 5 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.