Yazar Yeşil Mercimek 1 kg

Ürün Tipi:
Ürün Cinsi:
Menşei:
Tane Rengi:
Tane Tipi:
Tane Büyüklüğü:
Organik Sertifikası:
Yok

Yazar Yeşil Mercimek 1 kg Fiyatları

Yazar Yeşil Mercimek 1Kg

Satıcı: YAZAR

148,30 TL

(148,30 TL/Kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 158.3
Yazar Yeşil Mercimek 1 Kg X 3 Paket

Satıcı: YAZAR

316,60 TL

(105,53 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 316.60
Yazar Yeşil Mercimek 1 Kg. X 12 Adet Proteini Yüksek İç Anadolu Bölgesi Ürünü

Satıcı: YAZAR

1.385,60 TL

(115,47 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1385.60
Yazar Yeşil Mercimek 1 Kg. X 4 Adet

Satıcı: YAZAR

463,90 TL

(115,98 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 463.90
Yazar Yeşil Mercimek 1 Kg. X 6 Adet

Satıcı: YAZAR

709,30 TL

(118,22 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 709.30
Yazar Yeşil Mercimek 1 Kg X 2 Paket

Satıcı: YAZAR

243,40 TL

(121,70 TL/Kg)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 253.4
Yazar Yeşil Mercimek 1 Kg. x 12 Adet Proteini Yüksek İç Anadolu Bölgesi Ürünü

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

2.464,93 TL

(205,41 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2474.93
Yazar Yeşil Mercimek 1 Kg. x 4 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

825,28 TL

(206,32 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 825.28
Yazar Yeşil Mercimek 1 Kg. x 6 Adet

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

1.261,94 TL

(210,32 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1261.94
Yazar Yeşil Mercimek 1 Kg x 2 Paket

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

432,95 TL

(216,48 TL/Kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 432.95
Yazar Yeşilı Mercimek 1Kg

Satıcı: YAZAR BAKLIYAT

263,89 TL

(263,89 TL/Kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 273.89

Yazar Yeşil Mercimek 1 kg Fiyat Geçmişi

Yazar Yeşil Mercimek 1 kg Temel Özellikleri

Yok

Yazar Yeşil Mercimek 1 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TANE ÖZELLİKLERİ

Yazar Yeşil Mercimek 1 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.