Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
(88,17 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
1 176.34 Yazar Yeşil Mercimek 10 x 2 KGSatıcı: YazarBakliyat
1.915,60 TL(95,78 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
2 1915.60 Yazar Yeşil Mercimek 2 KGSatıcı: YazarBakliyat
209,52 TL(104,76 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 209.52 Yazar Yeşil Mercimek 2 Kg.Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
221,99 TL(111,00 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 231.99 Yazar Yesil Mercimek 2 Kg. X 2 Adet 296,83 TL(148,42 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
5 296.83 Yazar Pilavlık Bulgur 5 Kg. + Yeşil Mercimek 2 Kg.Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
316,73 TL(158,37 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
6 326.73 Yazar Pilavlik Bulgur 5 Kg. + Yesil Mercimek 2 Kg. 357,08 TL(178,54 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
7 357.08 Yazar Kirmizi Mercimek 5 Kg. + Yesil Mercimek 2 Kg. 373,40 TL(186,70 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
8 373.40 Yazar Pilavlık Pirinç 5 Kg. + Yeşil Mercimek 2 Kg.Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
382,01 TL(191,01 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
9 392.01 Yazar Pilavlik Pirinc 5 Kg. + Yesil Mercimek 2 Kg. 414,38 TL(207,19 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
10 414.38 Yazar Osmancık Pirinç 5 Kg. + Yeşil Mercimek 2 Kg.Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
414,66 TL(207,33 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
11 424.66 Yazar Osmancik Pirinc 5 Kg. + Yesil Mercimek 2 Kg. 449,79 TL(224,90 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
12 449.79 Yazar Kırmızı Mercimek 5 Kg. + Yeşil Mercimek 2 Kg.Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
470,08 TL(235,04 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
13 480.08 Yazar Gönen Baldo Pirinç 5 Kg. + Yeşil Mercimek 2 Kg.Satıcı: YAZAR BAKLIYAT
501,52 TL(250,76 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
14 511.52 Yazar Yesil Mercimek 2 Kg. X 4 Adet 547,26 TL(273,63 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
15 547.26 Yazar Gonen Baldo Pirinc 5 Kg. + Yesil Mercimek 2 Kg. 592,97 TL(296,49 TL/Kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
16 592.97 Yazar Yeşil Mercimek 2 Kg. x 4 AdetSatıcı: YAZAR BAKLIYAT
688,95 TL(344,48 TL/Kg)
+ Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
17 698.95