Balen Kestane Balı 250 gr

Ürün Tipi:
Bal Türü:
Kovan Tipi:
Flora:
Organik Sertifikası:
Yok
Pratik Kapak:
Yok

Balen Kestane Balı 250 gr Fiyatları

Balen Kestane Balı

Satıcı: ebitkisel

799,00 TL

(3.196,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 809
Balen Kestane Balı 250 gr x 2 Adet

Satıcı: ebitkisel

1.499,00 TL

(2.998,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

2 1509
Balen Kestane Balı 250 Gr Doğal Bal

Satıcı: Zencefil Organik

934,30 TL

(3.737,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 934.30
Kestane Balı 250 Gr

Satıcı: Zencefil Organik

934,30 TL

(3.737,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 934.30
Balen Kestane Balı 250 Gr Doğal Bal Kestane Balı Saf

Satıcı: NEŞE NATURAL

985,50 TL

(3.942,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 985.50
Balen Kestane Balı 250 Gr Doğal Bal Kestane Balı Saf Orijinal

Satıcı: NEŞE NATURAL

985,50 TL

(3.942,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 985.50
Balen Kestane Balı 250 Gr Kestane Balı Saf

Satıcı: NEŞE NATURAL

985,50 TL

(3.942,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 985.50
Balen Kestane Balı 250 Gr Doğal Bal

Satıcı: NEŞE NATURAL

1.040,00 TL

(4.160,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 1040.00
Balen Kestane Balı 250 gr Kestane Balı Saf Orijinal

Satıcı: LokmanAVM

1.105,00 TL

(4.420,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1105.00
Balen Kestane Balı 250 gr Kestane Balı Saf Orijinal

Satıcı: Antep Gıda Pazarı

1.105,00 TL

(4.420,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 1105.00
Balen Kestane Balı 250 gr Kestane Balı Saf Orijinal

Satıcı: Zencefil E-Ticaret

1.105,00 TL

(4.420,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 1105.00

Balen Kestane Balı 250 gr Fiyat Geçmişi

Balen Kestane Balı 250 gr Ürün Ailesi

Balen Kestane Balı 250 gr Temel Özellikleri

Yok

Balen Kestane Balı 250 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

AMBALAJ & TASARIM

• Pratik Kapak Yok
• Ambalaj Türü Cam
• Ambalaj Şekli Kavanoz
• Ağırlık 250 gr

Balen Kestane Balı 250 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.