Balen Kestane Balı 625 gr

Ürün Tipi:
Bal Türü:
Kovan Tipi:
Flora:
Organik Sertifikası:
Yok
Pratik Kapak:
Yok

Balen Kestane Balı 625 gr Fiyatları

Balen Kestane Balı 625 Gr Doğal Bal

Satıcı: Zencefil Organik

1.746,00 TL

(2.793,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1746.00
3 Adet Kestane Balı 625 Gr Chesnut Honey 3X625g

Satıcı: Zencefil Organik

4.714,50 TL

(2.514,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4714.50
Balen Kestane Balı 625 gr x 2 Adet

Satıcı: ebitkisel

3.199,00 TL

(2.559,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 3209
Balen 3 Adet Kestane Balı 625 Gr Chesnut Honey 3X625G

Satıcı: NEŞE NATURAL

4.994,10 TL

(2.663,52 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 4994.10
Balen Kestane Balı 625g

Satıcı: İmge Aktar

1.781,01 TL

(2.849,62 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 1781.01
Balen Kestane Balı 625 gr

Satıcı: ebitkisel

1.799,00 TL

(2.878,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 1809
Balen Kestane Balı 625G - Yoğun Kıvamlı Gurme Lezzet

Satıcı: İmge Aktar

1.848,00 TL

(2.956,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1848.00
Balen Kestane Balı 625 Gr Doğal Bal Helal Sertifikalı Kestane Balı Saf Orijinal

Satıcı: NEŞE NATURAL

1.849,50 TL

(2.959,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 1849.50
Balen Kestane Balı 625 Gr Kestane Balı Saf Orijinal

Satıcı: NEŞE NATURAL

1.849,50 TL

(2.959,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 1849.50
Balen Kestane Balı 625 Gr Doğal Bal

Satıcı: NEŞE NATURAL

1.952,00 TL

(3.123,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1952.00
Balen Kestane Balı 625g-Yoğun Kıvamlı Gurme Lezzet

Satıcı: İmge Aktar

1.999,00 TL

(3.198,40 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2009
Balen Kestane Balı 625 gr Kestane Balı Saf Orijinal

Satıcı: Antep Gıda Pazarı

2.065,00 TL

(3.304,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 2065.00
Balen Kestane Balı 625 gr Kestane Balı Saf Orijinal

Satıcı: LokmanAVM

2.065,00 TL

(3.304,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 2065.00
Balen Kestane Balı 625 gr Kestane Balı Saf Orijinal

Satıcı: Zencefil E-Ticaret

2.065,00 TL

(3.304,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 2065.00
Balen Kestane Balı 625 G

Satıcı: ÖZCANLAR KURUYEMİŞ

2.065,00 TL

(3.304,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 2065.00

Balen Kestane Balı 625 gr Fiyat Geçmişi

Balen Kestane Balı 625 gr Ürün Ailesi

Balen Kestane Balı 625 gr Temel Özellikleri

Yok

Balen Kestane Balı 625 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

AMBALAJ & TASARIM

• Pratik Kapak Yok
• Ambalaj Türü Cam
• Ambalaj Şekli Kavanoz
• Ağırlık 625 gr

Balen Kestane Balı 625 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.