Binboğa Çiçek Balı 1 kg

Ürün Tipi:
Bal Türü:
Üretim Bölgesi:
Üretim Yeri:
Kovan Tipi:
Flora:
Organik Sertifikası:
Yok
Pratik Kapak:
Yok

Binboğa Çiçek Balı 1 kg Fiyatları

Binboğa Süzme Çiçek Balı 1000 Gr

Satıcı: PEKDEMİR SÜPERMARKET

373,70 TL

(373,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 373.70
Binboğa Kooperatif Süzme Çiçek Balı 1000 Gr X 3'Lü

Satıcı: PEKDEMİR SÜPERMARKET

1.059,10 TL

(353,03 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1059.10
Binboğa Kooperatif Süzme Çiçek Balı 1000 gr x 3'lü

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

1.118,60 TL

(372,87 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 1118.60
Binboğa Kooperatif Süzme Çiçek Balı 1000 Gr X 2'Li

Satıcı: PEKDEMİR SÜPERMARKET

756,40 TL

(378,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 756.40
Binboğa Süzme Çiçek Balı 1000 gr

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

394,71 TL

(394,71 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 394.71
Binboğa Kooperatif Süzme Çiçek Balı 2 x 1 KG

Satıcı: PekdemirSüpermarket

799,90 TL

(399,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 799.90
Binboğa Kooperatif Süzme Çiçek Balı 1000 gr x 3'lü

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

1.240,00 TL

(413,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 1240.00
Binboğa Kooperatif Süzme Çicek Bal 1 KG

Satıcı: PekdemirSüpermarket

419,90 TL

(419,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 419.90
Binboğa Kooperatif Süzme Çiçek Balı 1000 gr x 2'li

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

845,91 TL

(422,96 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 845.91
Binboğa Kooperatif Süzme Çiçek Balı 1000 gr x 2'li

Satıcı: Pekdemir Süpermarket

849,90 TL

(424,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 849.90
Binboğa Kooperatif Süzme Çicek Bal 1 KG

Satıcı: tuzenglobal

450,00 TL

(450,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 450.00
Binboğa Süzme Çiçek Balı 1 kg Pet x 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.421,10 TL

(473,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

12 1421.10
Binboğa Süzme Çiçek Balı 1 Kg Pet X 3 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.536,50 TL

(512,17 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 1536.50
Binboğa Süzme Çiçek Balı 1 kg Pet x 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.025,10 TL

(512,55 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

14 1025.10
Binboğa Kooperatif Süzme Çiçek Balı 2 x 1 KG

Satıcı: geltatsupermarket

1.027,39 TL

(513,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

15 1027.39
Binboğa Süzme Çiçek Balı 1 Kg Pet X 2 Adet

Satıcı: GELTAT SÜPERMARKET

1.035,10 TL

(517,55 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 1035.10
Binboğa Bınboga Suzme Bal 1Kg Cıcek

Satıcı: 5M.

567,80 TL

(567,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

17 567.80
Binboğa Süzme Çiçek Balı 1000 G

578,50 TL

(578,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

18 578.50
Bınboga Cıcek Balı 1000Gr

Satıcı: KALAFATLAR

640,70 TL

(640,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

19 640.70

Binboğa Çiçek Balı 1 kg Fiyat Geçmişi

Binboğa Çiçek Balı 1 kg Temel Özellikleri

Yok

Binboğa Çiçek Balı 1 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

AMBALAJ & TASARIM

• Pratik Kapak Yok
• Ambalaj Türü Plastik
• Ambalaj Şekli Şişe
• Ağırlık 1 kg

Binboğa Çiçek Balı 1 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.