Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: 293 shop
148,62 TL(619,25 TL/kg)
+ Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 158.62 Binboğa Bal Süzme Çiçek 240 Gr. (24'lü)Satıcı: 293 shop
3.011,09 TL(522,76 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 3011.09 Binboğa Bal Süzme Çiçek 240 Gr. (12'li)Satıcı: 293 shop
1.545,82 TL(536,74 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 1545.82 Binboğa Bal Süzme Çiçek 240 Gr. (6'lı)Satıcı: 293 shop
813,18 TL(564,71 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 813.18 Binboğa Bal Süzme Çiçek 240 Gr. (4'lü)Satıcı: 293 shop
568,97 TL(592,68 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 568.97 Binboğa Bal Süzme Çiçek 240 Gr. (2'li)Satıcı: 293 shop
285,12 TL(594,00 TL/kg)
Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 285.12