Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Yok
Su Tasarrufu:
Var

Artema Root Square Ankastre A42738 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyatları

Artema Root Square Ankastre Lavabo Bataryası, Sıva Üstü, Krom

Satıcı: RetroMix Yapı Tasarım

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 4199.00
Artema Root Square Ankastre Lavabo Bataryası, Sıva Üstü, Krom

Satıcı: Eskon Makina

4.216,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4216.95
Artema Root Square Ankastre Lavabo Bataryası (Sıva Üstü Grubu)-A42738

Satıcı: AnayurtOutlet

4.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 4990.00
Artema Root Square Ankastre Lavabo Bataryası A42738

Satıcı: NESTYAPI

5.093,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 5093.10
Artema Root Square Ankastre Lavabo Bataryası A42738

Satıcı: uygunyapimarket1

5.118,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 5118.66
Artema Root Square A42738 Ankastre Lavabo Bataryası, Sıva Üstü, Krom

Satıcı: Uygunyapimarket

5.118,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5118.70
A42738-Artema Root Square Ankanstre Lavabo Bataryası - Sıva üstü - Krom

Satıcı: NEST YAPI MALZEMELERİ

5.125,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 5125.51
A42738-Artema Root Square Ankanstre Lavabo Bataryası - Sıva üstü - Krom

Satıcı: NewBanyo

5.128,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 5128.18
Artema Root Square A42738 Ankastre Lavabo Bataryası, Sıva Üstü, Krom

Satıcı: uygunyapimarket | 1 yorum

5.687,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 5687.40

Artema Root Square Ankastre A42738 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyat Geçmişi

Artema Root Square Ankastre A42738 Lavabo Bataryası Ürün Ailesi

Artema Root Square Ankastre A42738 Lavabo Bataryası (Krom) Temel Özellikleri

Yok
Var
Su Giriş Sayısı:
Bağlantı Deliği:
1 Delikli

Artema Root Square Ankastre A42738 Lavabo Bataryası (Krom) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Su Tasarrufu Var
• 360° Döner Boru Yok
• Debi 5 lt/dk
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş
• Bağlantı Deliği 1 Delikli

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 170 mm

Artema Root Square Ankastre A42738 Lavabo Bataryası (Krom) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.