Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Yok
Su Tasarrufu:
Var

Artema Root Square Ankastre A4273823 Lavabo Bataryası (Altın) Fiyatları

Artema Root Square Ankastre Sıva Üstü Lavabo Bataryası Altın A4273823

Satıcı: EnarHome

4.797,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 4797.94
Artema Root Square Ankastre Lavabo Bataryası (Sıva Üstü Grubu), altın

Satıcı: uygunyapimarket

5.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 5150.00
Artema Root Square Ankastre Lavabo Bataryası (Sıva Üstü Grubu), altın

Satıcı: EnarHome

5.272,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 5272.00
A4273823-Artema Root Square Ankanstre Lavabo Bataryası - Sıva Üstü - Altın

Satıcı: EnarHome

5.274,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 5274.11
Artema Root Square A4273823 Ankastre Lavabo Bataryası, Sıva Üstü, Altın

Satıcı: EnarHome

5.629,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

5 5639.25
A4273823-Artema Root Square Ankanstre Lavabo Bataryası - Sıva Üstü - Altın

Satıcı: NewBanyo

5.629,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 5629.25
Artema Root Square Ankastre Sıva Üstü Lavabo Bataryası Altın A4273823

Satıcı: NewBanyo

5.692,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 5692.50
Artema Root Square Ankastre Sıva Üstü Lavabo Bataryası Altın A4273823

Satıcı: elitedecor

5.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 5719.00
Artema Root Square Ankastre Sıva Üstü Lavabo Bataryası Altın A4273823

Satıcı: Uygunyapimarket

5.946,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 5946.30
Artema Root Square Ankastre Lavabo Bataryası Altın A4273823

Satıcı: Evdema

9.723,48 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

10 9733.48

Artema Root Square Ankastre A4273823 Lavabo Bataryası (Altın) Fiyat Geçmişi

Artema Root Square Ankastre A4273823 Lavabo Bataryası Ürün Ailesi

Artema Root Square Ankastre A4273823 Lavabo Bataryası (Altın) Temel Özellikleri

Yok
Var
Su Giriş Sayısı:
Bağlantı Deliği:
1 Delikli

Artema Root Square Ankastre A4273823 Lavabo Bataryası (Altın) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Su Tasarrufu Var
• 360° Döner Boru Yok
• Debi 5 lt/dk
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş
• Bağlantı Deliği 1 Delikli

TASARIM

Artema Root Square Ankastre A4273823 Lavabo Bataryası (Altın) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.