Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Yok
Su Giriş Sayısı:

E.C.A. Luna 102108940 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyatları

ECA Luna Lavabo Bataryası 102108940

Satıcı: Amazon.com.tr

4.025,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 sn önce

1 4035.54
Eca Luna 102108940 Lavabo Bataryası

Satıcı: dushbox

4.319,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 4319.10
Eca Luna Lavabo Bataryası 102108940

Satıcı: ECAWEBTR

4.688,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 4688.00
Eca Luna 102108940 Lavabo Bataryası

Satıcı: ECAWEBTR

4.689,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 4689.41
E.C.A Luna Lav. Bataryası 102 108 940

Satıcı: Ucuza Malzeme

4.699,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 4699.06
E.C.A Luna Lavabo Bataryası 102108940

Satıcı: PAZARİÇİ

4.843,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 4843.12
Eca Luna Lavabo Bataryası 102108940

Satıcı: ÇağdaşYapı

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5299.00
Eca Luna Lav. Bataryası 102 108 940

Satıcı: ÇağdaşYapı

5.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5349.00
E.C.A ECA Luna Lavabo Bataryası Krom 102108940

Satıcı: AKG YAPI MALZEMELERİ | 82 yorum

5.375,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 5375.00
Eca 102108940 Luna Lavabo Bataryası

Satıcı: PAZARİÇİ

5.631,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 5631.50
ECA Luna Lavabo Bataryası 102108940 5.631,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5631.54
E.c.a. 102108940 Luna Lavabo Bataryası - Krom

Satıcı: KEMER BANYO MARKET | 1 yorum

6.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 6200.00
ECA Luna Lavabo Bataryası 102108940

Satıcı: May Ticaret

6.225,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 6235

E.C.A. Luna 102108940 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyat Geçmişi

E.C.A. Luna 102108940 Lavabo Bataryası Ürün Ailesi

E.C.A. Luna 102108940 Krom Lavabo Bataryası Krom 4.025,54 TL
E.C.A. Luna 102808940 Altın Lavabo Bataryası Altın 6.938,54 TL

E.C.A. Luna 102108940 Lavabo Bataryası (Krom) Temel Özellikleri

Yok

E.C.A. Luna 102108940 Lavabo Bataryası (Krom) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• 360° Döner Boru Yok
• Debi 9.6 lt/dk
• Çalışma Basıncı 3 bar
• Perlatör Gizli
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 132 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 121 mm

E.C.A. Luna 102108940 Lavabo Bataryası (Krom) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.