Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
360° Döner Boru:
Yok
Su Giriş Sayısı:

E.C.A. Luna 102808940 Lavabo Bataryası (Altın) Fiyatları

Eca Luna Gold Lavabo Bataryası Altın 102808940

Satıcı: KILIÇLARYAPI

6.938,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 6938.54
ECA Luna Gold Lavabo Bataryası Altın Renkli 102808940

Satıcı: KILIÇLAR YAPI

7.017,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 7017.39
Eca Luna Lavabo Batarya Altın 102808940

Satıcı: KILIÇLAR YAPI MARKET

7.884,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 7884.70
Eca Luna Lavabo Bataryası- Altın 102808940

Satıcı: Evine Değer | 6 yorum

8.901,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 8901.10
ECA Luna Gold Lavabo Bataryası Altın Renkli 102808940

Satıcı: MAYTİCARET

10.146,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 10146.00
Eca Luna Gold Lavabo Bataryası Altın 102808940

Satıcı: MAYTİCARET

10.314,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 10314.00
ECA Luna Gold Lavabo Bataryası Altın Renkli 102808940 11.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 11400.00
Eca Luna Gold Lavabo Bataryası Altın Renkli 102808940 E.c.a.

Satıcı: May Ticaret

11.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 11400.00
ECA Luna Gold Lavabo Bataryası Altın Renkli 102808940

Satıcı: May Ticaret

11.400,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 11410
Eca Luna Gold Lavabo Bataryası Altın Renkli

Satıcı: KEMER BANYO MARKET

11.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 11500.00
Eca Luna Gold Lavabo Bataryası Altın Renkli

Satıcı: May Ticaret

12.920,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 12920.00

E.C.A. Luna 102808940 Lavabo Bataryası (Altın) Fiyat Geçmişi

E.C.A. Luna 102808940 Lavabo Bataryası Ürün Ailesi

E.C.A. Luna 102108940 Krom Lavabo Bataryası Krom 4.025,54 TL
E.C.A. Luna 102808940 Altın Lavabo Bataryası Altın 6.938,54 TL

E.C.A. Luna 102808940 Lavabo Bataryası (Altın) Temel Özellikleri

Yok

E.C.A. Luna 102808940 Lavabo Bataryası (Altın) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• 360° Döner Boru Yok
• Debi 9.6 lt/dk
• Çalışma Basıncı 3 bar
• Perlatör Gizli
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Altın
• Kaplama Altın
• Çıkış Ucu Uzunluğu 132 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 121 mm

E.C.A. Luna 102808940 Lavabo Bataryası (Altın) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.