Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
Kartuş:
360° Döner Boru:
Yok

VitrA Origin Yüksek Large A42558 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyatları

Vitra Origin Krom Large Yüksek Lavabo Bataryası A42558

Satıcı: BodruMakel | 7 yorum

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 9500.00
VitrA Origin A42558 Çanak Large Lavabo Bataryası, Krom

Satıcı: Amazon.com.tr

9.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 sn önce

2 9350
VitrA Origin Çanak Large Lavabo Bataryası, Krom

Satıcı: BodruMakel

9.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 9340.00
VitrA Origin Çanak Large Lavabo Bataryası Krom A42558

Satıcı: bodrum-akel

9.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 9900.00
VitrA Origin Çanak Large Lavabo Bataryası Krom A42558

Satıcı: akdumanvitra

12.141,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 12141.00
Vitra Origin Krom Large Yüksek Lavabo Bataryası A42558

Satıcı: BanyoLine

12.723,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 12723.00
A42558-Vitra Origin Lavabo Bataryası - Çanak Large - Krom

Satıcı: NewBanyo

13.044,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 13044.78
VitrA Origin Çanak Large Lavabo Bataryası, Krom

Satıcı: VitrA

13.212,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 13212.00
A42558-Vitra Origin Lavabo Bataryası - Çanak Large - Krom

Satıcı: EnarHome

13.530,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 13530.92
VitrA Origin Yüksek Lavabo Bataryası Krom A42558

Satıcı: Evdema

14.775,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 14785
A42558 Vitra Origin Tezgah Üstü Lavabo Bataryası

Satıcı: Banyodizayn

15.033,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 15033.30
Vitra Origin Lavabo Bataryası A42558 - Çok Renkli

Satıcı: BanyoAtelier

16.708,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 16708.67

VitrA Origin Yüksek Large A42558 Lavabo Bataryası (Krom) Fiyat Geçmişi

VitrA Origin Yüksek Large A42558 Lavabo Bataryası Ürün Ailesi

VitrA Origin Yüksek Large A42558 Lavabo Bataryası (Krom) Temel Özellikleri

Yok
Su Tasarrufu:
Var
Su Giriş Sayısı:

VitrA Origin Yüksek Large A42558 Lavabo Bataryası (Krom) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Su Tasarrufu Var
• 360° Döner Boru Yok
• Debi 5 lt/dk
• Çalışma Basıncı 10 bar
• Kartuş 25 mm
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Krom
• Kaplama Krom
• Çıkış Ucu Uzunluğu 160 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 256 mm

VitrA Origin Yüksek Large A42558 Lavabo Bataryası (Krom) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.