Ürün Tipi:
Armatür Tipi:
Montaj Tipi:
Montaj Yeri:
Açma Düzeneği:
Kaplama:
Kartuş:
360° Döner Boru:
Yok

VitrA Origin Yüksek Large A4255834 Lavabo Bataryası (Inox) Fiyatları

VitrA Origin Çanak Large Lavabo Bataryası Fırçalı Nikel A4255834

Satıcı: EnarHome

13.597,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 13597.46
VitrA Origin Çanak Large Lavabo Bataryası Fırçalı Nikel A4255834

Satıcı: uygunyapimarket1

13.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 13995.00
Vitra Origin A4255834 Çanak Large Lavabo Bataryası, Fırçalı Nikel

Satıcı: Uygunyapimarket

13.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 13995.00
VitrA Origin Çanak Lavabo Bataryası - Yüksek Large

Satıcı: AYDOĞDU YAPI

15.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 15489.00
Vitra Origin A4255834 Çanak Large Lavabo Bataryası, Fırçalı Nikel - Inox

Satıcı: uygunyapimarket | 3 yorum

15.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 15550.00
VitrA Origin Lavabo Bataryası A4255834 Yüksek - Uzun Çıkış Ucu - Fırçalı Nikel

Satıcı: EnarHome

16.226,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 16226.76
VitrA Origin A4255834 Çanak Large Lavabo Bataryası, Fırçalı Nikel

Satıcı: AYDOGDU YAPI | 5 yorum

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 17999.00
VitrA Origin Çanak Lavabo Bataryası - Yüksek Large

Satıcı: VitrA

21.798,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 21798.90
VitrA Origin Çanak Lavabo Bataryası - Yüksek Large A4255834

Satıcı: Banyome

24.219,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 24219.30
VitrA Origin Lavabo Bataryası Fırçalı Nikel Çanak A4255834

Satıcı: Evdema

24.378,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 24388

VitrA Origin Yüksek Large A4255834 Lavabo Bataryası (Inox) Fiyat Geçmişi

VitrA Origin Yüksek Large A4255834 Lavabo Bataryası Ürün Ailesi

VitrA Origin Yüksek Large A4255834 Lavabo Bataryası (Inox) Temel Özellikleri

Yok
Su Tasarrufu:
Var
Su Giriş Sayısı:

VitrA Origin Yüksek Large A4255834 Lavabo Bataryası (Inox) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Su Tasarrufu Var
• 360° Döner Boru Yok
• Debi 5 lt/dk
• Çalışma Basıncı 10 bar
• Kartuş 25 mm
• Su Giriş Sayısı 2 Giriş

TASARIM

• Renk Inox
• Kaplama Inox
• Çıkış Ucu Uzunluğu 160 mm
• Çıkış Ucu Yüksekliği 256 mm

VitrA Origin Yüksek Large A4255834 Lavabo Bataryası (Inox) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.