Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Sap Malzemesi:

Pirge 34100 Duo Kasap Bıçağı 12.5 cm Fiyatları

Pirge Kasap Et Bıçağı Duo 0 No 34100 12,5cm Kırmızı

Satıcı: Mst grup

512,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

1 522
Pirge Duo Kasap Bıçağı No:0 12.5 Cm Kırmızı

Satıcı: STARGOLD

520,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 520.30
Pirge Duo Kasap Bıçağı 12,5 Cm No: 0 34100

Satıcı: Nalburpark | 41 yorum

585,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 585.00
Pirge Duo Kasap Bıçağı No. 0 12,5 Cm

Satıcı: Mst grup

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 609
Pirge Kasap Et Bıçağı Duo 0 No 34100 12,5Cm Yeşil

Satıcı: Ersan Home

698,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 698.30
Pirge Kasap Et Bıçağı Duo 0 No 34100 12,5cm Yeşil

Satıcı: ersanhome

728,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 728.64
Pirge Kasap Et Bıçağı Duo 0 No 34100 12,5cm Mavi

Satıcı: ersanhome

728,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 728.64
Pirge Kasap Et Bıçağı Duo 0 No 34100 12,5cm Sarı

Satıcı: ersanhome

759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 769
Pirge Duo Kasap Bıçağı No.0 12.5 Cm

Satıcı: SolingenMarket

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 899.00
Pirge Duo Kasap Bıçağı No:1 12,5 cm 34100 Siyah - Kırmızı

Satıcı: Porte Pazarlama

950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 950.00
Pirge Duo Kasap Bıçağı No.0 12.5 Cm

Satıcı: Pirge

950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 950.00

Pirge 34100 Duo Kasap Bıçağı 12.5 cm Fiyat Geçmişi

Pirge 34100 Duo Kasap Bıçağı 12.5 cm Temel Özellikleri

Pirge 34100 Duo Kasap Bıçağı 12.5 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Pirge 34100 Duo Kasap Bıçağı 12.5 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.