Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Sap Malzemesi:

Pirge 34101 Duo Kasap Bıçağı 14.5 cm Fiyatları

Pirge Ecco Kasap Bıçağı 12,5cm 38100

Satıcı: Ünsal Showroom

480,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 480.67
Pirge Duo Kasap Bıçağı No.1 14,5 cm

Satıcı: Mst grup

540,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 550.08
Pirge Duo Kasap Bıçağı No.1 14,5 cm

Satıcı: MST Grup

573,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 573.92
Pirge 34101 Duo Kasap Bıçağı No.1 14,5 Cm 34101

Satıcı: STARGOLD

576,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

4 576.20
Pirge Duo Kasap Bıçağı No.1 14,5 cm

Satıcı: MST Grup

596,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 596.24
Pirge Duo Kasap Bıçağı No: 1 14,5 cm 34101

Satıcı: Nalburpark | 1 yorum

625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 625.00
Pirge Mutfak Bıçağı Dou 1 No 34101 14,5Cm Kırmızı

Satıcı: Mst grup

702,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 712
Pirge Duo Kasap Bıçağı 14,5 Cm

Satıcı: Hırdavatavmde

722,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 722.50
Pirge Kasap Et Bıçağı Duo 1 No 34101 14,5Cm Sarı

Satıcı: Ersan Home

725,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 725.90
Pirge Duo Kasap Bıçağı No.1 14,5 cm

Satıcı: ersanhome | 62 yorum

789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 789.00
Pirge Duo Kasap Bıçağı No.1 14.5 CM Kırmızı

Satıcı: lavinhome

950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 950.00
Pirge Duo Kasap Bıçağı No.1 14,5 Cm

Satıcı: Pirge

950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 950.00

Pirge 34101 Duo Kasap Bıçağı 14.5 cm Fiyat Geçmişi

Pirge 34101 Duo Kasap Bıçağı 14.5 cm Temel Özellikleri

Pirge 34101 Duo Kasap Bıçağı 14.5 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Pirge 34101 Duo Kasap Bıçağı 14.5 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.