Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Menşei:
Sap Malzemesi:

Pirge 38100 Ecco Kasap Bıçağı 12.5 cm Fiyatları

Pirge Ecco Kasap Bıçağı No:0 12,5 Cm Mavi

Satıcı: stargold

344,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 344.90
Pirge Ecco Bıçak 12,5Cm 38100

Satıcı: Mst grup

420,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 430
Pirge Ecco Kasap Bıçağı No.0 12,5 Cm - 38100

Satıcı: Mst grup

429,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 439
Pirge Dekar Mutfak Ecco Butcher Knife/Mutfak Bıçağı 12,5 Cm No;0

Satıcı: Mst grup

445,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 455
Pirge Ecco Kasap Bıçağı No.0 12,5 cm - 38100

Satıcı: İYA AVM | 28 yorum

499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 499.90
Pirge Ecco Kasap Bıçağı No.0 12,5 Cm Siyah

Satıcı: STARGOLD

507,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 507.40
Pirge Kasap Et Bıçağı Ecco 0 No 38100 12,5Cm Siyah

Satıcı: Ersan Home

523,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 523.50
Pirge 38100 Ecco Kurban ve Kasap Bıçağı 12,5 cm - No:0, Siyah

Satıcı: Ravena

667,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 667.25
Pirge 38100 Ecco Kurban ve Kasap Bıçağı 12,5 cm - No:0, Siyah

Satıcı: Tedarikturkiye

689,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 689.35
Pirge Ecco Kasap Bıçağı No.0 12.5 Cm

Satıcı: Pirge

700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 700.00
Pirge Ecco Kasap Bıçağı No.0 12.5 Cm

Satıcı: lavinhome

700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 700.00

Pirge 38100 Ecco Kasap Bıçağı 12.5 cm Fiyat Geçmişi

Pirge 38100 Ecco Kasap Bıçağı 12.5 cm Temel Özellikleri

Pirge 38100 Ecco Kasap Bıçağı 12.5 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Pirge 38100 Ecco Kasap Bıçağı 12.5 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.