Bıçak Tipi:
Bıçak Malzemesi:
Ağız Tipi:
Bıçak Boyu:
Parça Sayısı:
Menşei:
Sap Malzemesi:

Pirge 38103 Ecco Kasap Bıçağı 19 cm Fiyatları

Pirge Pirge Ecco Kasap Bıçağı 19 Cm

Satıcı: balaavm

529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 539
Pirge Ecco Kasap Bıçağı 19 cm 38103

Satıcı: Çelikay Endüstriyel Makine

509,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 509.15
Pirge Pirge Ecco Kasap Bıçağı 19 Cm 38103

Satıcı: STARGOLD

515,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 515.10
Pirge Pirge Ecco Kasap Bıçağı 19 Cm

Satıcı: novaev

529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 539
Pirge Ecco Kasap Bıçağı No:3 19 Cm Siyah

Satıcı: STARGOLD

554,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 554.70
Pirge Ecco Kasap Bıçağı 19 cm 38103

Satıcı: çelikay

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 599.00
Pirge Ecco Kasap Bıçağı 19 cm 38103 - Açık Mavi - Mavi

Satıcı: çelikay

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 599.00
Pirge Ecco Kasap Bıçağı No.3 19cm 38103

Satıcı: Ünsal Showroom

639,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 639.79
Pirge Ecco Kasap Bıçağı 19 cm 38103

Satıcı: ÇELİKAY MUTFAK

599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 609
Pirge Ecco Kasap Bıçağı 19 cm 38103 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 609
Pirge Ecco Kasap Bıçağı 19 Cm

Satıcı: özger

790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 800
Pirge Ecco Kasap Bıçağı No. 3 19 Cm

Satıcı: SolingenMarket

850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 850.00

Pirge 38103 Ecco Kasap Bıçağı 19 cm Fiyat Geçmişi

Pirge 38103 Ecco Kasap Bıçağı 19 cm Temel Özellikleri

Pirge 38103 Ecco Kasap Bıçağı 19 cm Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

YAPISAL ÖZELLİKLER

Pirge 38103 Ecco Kasap Bıçağı 19 cm Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.