Anakart Uyumluluğu:
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
1 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası Fiyatları

Asus A21 Plus Argb Temperli Cam Usb 3.2 Matx Mesh Beyaz Mid Tower Akak0asu0022

Satıcı: bnc-teknoloji

3.219,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 3219.08
Asus A21 Plus Argb Temperli Cam Usb 3.2 Matx Mesh Beyaz Mid Tower Akak0asu0022

Satıcı: DIGITALSTORE

3.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 3650.00
Asus A21 Plus 360MM Atx Psu Destekli Fanlı Micro-Atx Beyaz Mid Tower Kasa

Satıcı: Cansın Market | 5 yorum

3.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 3960.00
Asus A21 Plus 360MM Atx Psu Destekli Fanlı Micro-Atx Beyaz Mid Tower Kasa

Satıcı: Hepsiburada | 5 yorum

4.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 4449.00
Asus A21 PLUS RGB Beyaz USB 3.2 mATX Mid Tower Kasa 4.577,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 4587
ASUS A21 Plus ARGB Temperli Cam USB 3.2 mATX Mesh Beyaz Mid Tower Gaming Kasa 4.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4819.00
ASUS A21 PLUS TG WHITE 4x120mm ARGB FANLI mATX KASA 4.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4889.00
Asus A21 Plus Beyaz 360mm Soğutucu Alanı ATX / MICRO-ATX Fanlı Kasa

Satıcı: incehesap

5.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 5019.00
ASUS A21 Plus ARGB Temperli Cam USB 3.2 mATX Mesh Beyaz Mid Tower Gaming Kasa 4.999,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 5009
ASUS A21 Plus ARGB Temperli Cam USB 3.2 mATX Mesh Beyaz Mid Tower Gaming Kasa

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

5.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 5199.00
ASUS A21 Plus ARGB Temperli Cam USB 3.2 mATX Mesh Beyaz Mid Tower Gaming Kasa

Satıcı: incehesap

5.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 5239.00
Asus A21 Plus 360mm ATX PSU Destekli Fanlı Micro-ATX Beyaz Mid Tower Kasa 90DC00H3-B19010

Satıcı: Betaplus

5.394,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 5394.24
ASUS A21 PLUS GAMING FANSIZ MID-TOWER PC KASASI BEYAZ

Satıcı: onlinealisverisyap

5.404,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 5404.25
ASUS A21 PLUS GAMING FANSIZ MID-TOWER PC KASASI BEYAZ

Satıcı: ZmTeknoloji

5.419,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

14 5419.27
Asus A21 Plus Gamıng Fansız Mıd-Tower Pc Kasası Beyaz

Satıcı: ZmTeknoloji

5.528,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

15 5528.70
Asus A21 Plus Beyaz 360mm Soğutucu Alanı ATX / MICRO-ATX Fanlı Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

5.567,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

16 5567.07
Asus A21 Plus Gamıng Fansız Mıd-Tower Pc Kasası Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

5.567,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

17 5567.70
Asus A21 Plus 360mm ATX PSU Destekli Fanlı Micro-ATX Beyaz Mid Tower Kasa 90DC00H3-B19010

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.042,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

18 6042.13

Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası Beyaz 3.219,08 TL
Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası Siyah 3.759,06 TL

Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

1 adet
2 adet
Yok
Var

Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model A21 Plus
• Kasa Türü Micro ATX
• Anakart Uyumluluğu Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Fan Kapasitesi 7 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 380 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 1 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 220 mm
• Yükseklik 465 mm
• Derinlik 430 mm
• Ağırlık 8.1 kg
• Renk Beyaz

Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.