Anakart Uyumluluğu:
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
1 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası Fiyatları

Asus A21 Plus ARGB Temperli Cam USB 3.2 Mesh Mid Tower Gaming mATX Kasa

Satıcı: HeraGlobalBilişim | 19 yorum

3.759,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 3759.06
Asus A21 Plus ARGB Temperli Cam mATX Mid Tower Gaming Kasa Siyah

Satıcı: DIGITALSTORE

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3999.00
Asus A21 Plus ARGB Temperli Cam mATX Mid Tower Gaming Kasa Siyah

Satıcı: HeraGlobalBilişim

4.139,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4139.08
ASUS A21 PLUS GAMING 4-RGB FANLI MID-TOWER PC KASASI SİYAH

Satıcı: onlinealisverisyap

4.276,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

4 4276.77
ASUS A21 PLUS 360 MM SOĞUTUCU ALANI, 380 MM UZUNLUĞA KADAR EKRAN KARTI VE STANDART ATX PSU DESTEKLİ GİZLİ KABLO BÖLMELİ MICRO-ATX FANLI KASA

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 4309
ASUS A21 PLUS 360 MM SOĞUTUCU ALANI, 380 MM UZUNLUĞA KADAR EKRAN KARTI VE STANDART ATX PSU DESTEKLİ GİZLİ KABLO BÖLMELİ MICRO-ATX FANLI KASA

Satıcı: Hera Global Bilişim

4.406,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 4416.78
ASUS A21 Plus ARGB Temperli Cam USB 3.2 mATX Mesh Siyah Mid Tower Gaming Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

4.406,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 4406.78
ASUS A21 Plus ARGB Temperli Cam USB 3.2 mATX Mesh Siyah Mid Tower Gaming Kasa

Satıcı: LowellTeknoloji

4.417,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 4417.06
ASUS A21 PLUS SIYAH 360MM SOGUTUCU ALANI ATX / MI

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.499,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 4499.84
ASUS A21 PLUS TG BLACK 4x120mm ARGB FANLI mATX KASA

1 yorum

4.529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 4529.00
Asus A21 Plus ARGB Temperli Cam USB 3.2 Mesh Mid Tower Gaming mATX Kasa

Satıcı: Hepsiburada | 19 yorum

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 4599.00
ASUS A21 Plus ARGB Temperli Cam USB 3.2 mATX Mesh Siyah Mid Tower Gaming Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 4619.00
ASUS A21 PLUS SIYAH 360MM SOGUTUCU ALANI ATX / MI

Satıcı: dualpazar

5.007,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 5007.75
ASUS A21 Plus ARGB Temperli Cam USB 3.2 mATX Mesh Siyah Mid Tower Gaming Kasa

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

5.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

14 5029.00
ASUS A21 Plus ARGB Temperli Cam USB 3.2 mATX Mesh Siyah Mid Tower Gaming Kasa 5.199,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 5209
ASUS A21 Plus ARGB Temperli Cam USB 3.2 mATX Mesh Siyah Mid Tower Gaming Kasa

Satıcı: BETA PLUS

7.866,22 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 7876.22

Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası Beyaz 3.219,08 TL
Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası Siyah 3.759,06 TL

Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

1 adet
2 adet
Yok
Var

Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model A21 Plus
• Kasa Türü Micro ATX
• Anakart Uyumluluğu Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Fan Kapasitesi 7 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 380 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 1 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 220 mm
• Yükseklik 465 mm
• Derinlik 430 mm
• Ağırlık 8.1 kg
• Renk Siyah

Asus A21 Plus Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.