Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
4 adet
Disk Yuvası (3.5):
4 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Asus TUF Gaming GT502 Horizon Bilgisayar Kasası Fiyatları

ASUS TUF Gaming GT502 Horizon Siyah Tempered Glass USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa 8.621,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 8631
ASUS TUF Gaming GT502 Horizon Temperli Cam USB Type-C Siyah ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa 8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 8799.00
Asus TUF Gaming GT502 Horizon Temperli Cam Siyah USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: Betaplus

10.079,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 10079.04
ASUS TUF GAMING GT502 HORIZON SİYAH GAMING MID-TOWER PC KASASI 10.544,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 10554
Asus Tuf Gamıng Gt502 Horızon Siyah Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

11.587,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 11587.10
Asus Tuf Gamıng Gt502 Horizon Tempered Glass Siyah Usb 3.2 Mid Tower Kasa

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

11.985,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 11985.00
Asus Tuf Gaming GT502 Horizon Argb Siyah Mid Tower Oyuncu Kasası 4 Adet Argb Fanlı Temperli Cam

Satıcı: Shojin

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 12999.00
ASUS TUF GAMING GT502 HORIZON Gaming Mid-Tower PC Kasası Siyah

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

14.414,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 14414.22
ASUS TUF GAMING GT502 HORIZON BLACK GAMING KASA

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

15.623,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 15623.25
ASUS TUF GAMING GT502 HORIZON Gaming Mid-Tower PC Kasası Siyah

Satıcı: Hızlı Stok

22.334,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 22334.67

Asus TUF Gaming GT502 Horizon Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming GT502 Horizon Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming GT502 Horizon Bilgisayar Kasası Siyah 8.620,60 TL
Asus TUF Gaming GT502 Horizon Bilgisayar Kasası Beyaz 8.799,00 TL

Asus TUF Gaming GT502 Horizon Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
4 adet
Yok
Var

Asus TUF Gaming GT502 Horizon Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 4 adet
• Disk Yuvası (3.5) 4 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan Kasa
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 285 mm
• Yükseklik 450 mm
• Derinlik 446 mm
• Ağırlık 11.9 kg
• Renk Siyah

Asus TUF Gaming GT502 Horizon Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.