Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
4 adet
Disk Yuvası (3.5):
4 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Asus TUF Gaming GT502 Horizon Bilgisayar Kasası Fiyatları

Asus Tuf Gaming GT502 Horizon Temperli Cam Beyaz USB 3.2 Atx Mid Tower Kasa - Yok

Satıcı: Hepsiburada | 10 yorum

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 8999.00
ASUS TUF Gaming GT502 Horizon Temperli Cam USB Type-C Beyaz ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa 8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 8799.00
Asus TUF Gaming GT502 Horizon Temperli Cam Beyaz USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: incehesap

9.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 9169.00
Asus Tuf Gaming Gt502 Horizon Temperli Cam Beyaz Usb 3.2 Atx Mid Tower Kasa

Satıcı: incehesap

9.188,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 9188.10
ASUS TUF Gaming GT502 Horizon ARGB Beyaz Mesh Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower ATX Gaming Kasa 9.199,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 9209
ASUS TUF Gaming GT502 Horizon Temperli Cam USB Type-C Beyaz ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

9.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 9559.00
Asus TUF Gaming GT502 Horizon Temperli Cam Beyaz USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: Betaplus

9.740,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 9740.66
Asus Tuf Gaming Gt502 Horizon Temperli Cam Beyaz Usb 3.2 Atx Mid Tower Kasa

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

9.843,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 9843.08
ASUS TUF Gaming GT502 Horizon Temperli Cam USB Type-C Beyaz ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: PcKolik

10.236,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 10236.00
Asus Tuf Gamıng GT502 Horızon Black Gamıng Kasa - Siyah - Beyaz

Satıcı: Hızlı Stok

15.514,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 15514.42

Asus TUF Gaming GT502 Horizon Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming GT502 Horizon Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming GT502 Horizon Bilgisayar Kasası Siyah 8.621,00 TL
Asus TUF Gaming GT502 Horizon Bilgisayar Kasası Beyaz 8.799,00 TL

Asus TUF Gaming GT502 Horizon Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
4 adet
Yok
Var

Asus TUF Gaming GT502 Horizon Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 4 adet
• Disk Yuvası (3.5) 4 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan Kasa
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 285 mm
• Yükseklik 450 mm
• Derinlik 446 mm
• Ağırlık 11.9 kg
• Renk Beyaz

Asus TUF Gaming GT502 Horizon Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.